Zayıf Uzun Boylu Erkekler Nasıl Giyinmeli

27 Şubat 2020
Zayıf Uzun Boylu Erkekler Nasıl Giyinmeli

Tüm erkekler fit görünmek ve aynı zamanda uzun boylu olmak ister! Ancak ölçü biraz kaçtığında yani hem çok zayıf hem de çok uzun boylu olduğunuzda vücut tipinize uygun kıyafet bulmakta da zorlanabilirsiniz. Zayıf ve uzun boylu erkekler nasıl giyinmeli sorusu işte bu noktada devreye giriyor. Nasıl giymeniz gerektiği konusunda sizlere bazı önerilerde bulunabiliriz. Hemen başlayalım!

Desenli Gömlekler

Öncelikle giyim tercihlerinde illüzyon etkisine daha fazla yer vermeniz gerektiğini bilmenizde fayda var. Desenli gömlekler zayıf ve uzun boylu erkekler için harika parçalardır. Üstelik yeni sezonda trendler arasında çiçek desenli ve ekose desenli gömlekler de bulunuyor. Bu trendi lehinize çevirebilir ve siz de vücudunuzu çok daha güzel gösterecek olan desenli gömleklere kombinlerinizde daha fazla yer verebilirsiniz.

En Az İki Renk Kuralı!

Zayıf uzun boylu erkekler tek renk giyinmemeli! Bu nedenle en az iki renk hatta mümkünse 3 farklı renk kullanmaya özen göstermelisiniz. Sizin için bu bir altın kural olarak değerlendirilmelidir. Şayet kombinlerinizde iki ya da üç farklı rengin bulunmasını sağlarsanız çok daha şık ve etkileyici bir görünüm elde edebilirsiniz. Bu nedenle her sabah kombin hazırlarken aklınıza gelmesi gereken öncelikli unsur en az iki renk kuralı olmalı!

Yatay Çizgiler

Nasıl ki dikey çizgiler vücudu daha uzun ve ince gösteriyorsa yatay çizgiler de vücudu daha kısa ve biraz daha geniş gösterir. Siz de yatay çizgilerin bu gücünden faydalanarak kombinlerinizde sıklıkla yatay çizgili kıyafetlere yer vermelisiniz. Yatay çizgili olan parçaları olabildiğince üst parça olarak kullanmaya çalışın. Özellikle yatay çizgilere sahip tarz tişörtler kullanabilirsiniz. Üst parça olarak sweatshirt, gömlek de kullanabilirsiniz, hiç fark etmez!

Bomber Ceket

Zayıf ve uzun boylu erkeklerin gardırobunda mutlaka bulunması gereken parçalardan biri de bomber ceketlerdir. Daha hantal ve üst bedeni biraz daha geniş gösteren bu parçalar günlük hayattan sosyal yaşantıya ya da iş hayatına kadar her daim kullanabileceğiniz parçalardır.

Bomber ceket modelleri arasında kendi tarzınıza uygun olan pek çok farklı tasarımı kolaylıkla bulabilirsiniz. Vücut tipinize uygun olan kıyafetleri pratik bir şekilde temin etmek için sitemizden sipariş vermeniz de mümkün!

https://www.markapia.com/erkek-gomlek

https://www.markapia.com/erkek-ceket

https://www.markapia.com/erkek-sweatshirt

İndirimdekiler İndirimdekiler
Blog Son Eklenenler Blog Son Eklenenler
 • Erkek Gömlek Seçimi Nasıl Olmalı?
  Erkek Gömlek Seçimi Nasıl Olmalı?

  Vücudunuzun yapısına gelmeden önce her yapıda vücut için erkek gömleği seçmenin ortak noktalarına bir göz atalım:

 • Kısa Boyluların Desen Seçimi
  Kısa Boyluların Desen Seçimi

  Kısa boylu kadınlara yönelik kıyafet desen seçimi..

 • Dikdörtgen Vücut Tipi Çamaşır Seçimi
  Dikdörtgen Vücut Tipi Çamaşır Seçimi

  Dikdörtgen vücut tipi fazlalıkların ve vücut eğriliğinin olmadığı bir vücut tipidir. Adı üstünde dikdörtgen!

 • Elma Vücut Tipi Çamaşır Seçimi
  Elma Vücut Tipi Çamaşır Seçimi

  Gerçekten elmaya benzeyen bir vücut tipidir. Şöyle ki üst beden kalın, alt beden incedir. Yani üst ve alt beden arasında bir orantısızlık vardır.

 • Üçgen Vücut Tipi Çamaşır Seçimi
  Üçgen Vücut Tipi Çamaşır Seçimi

  Son yıllarda en çok sevilen ve olması istenilen vücut tipi üçgendir.

 • Kum Saati Vücut Tipi İç Çamaşır Seçimi
  Kum Saati Vücut Tipi İç Çamaşır Seçimi

  Kusursuza yakın diyebileceğimiz bir vücut tipidir. 90-60-90 diye tabir edilen vücut ölçülerine sahiptirler. Kum saati gibi bir vücutları olduğu için bedenleri 36-24-36 şeklindedir. İsminden de anlaşıldığı üzere adeta kum saati şeklinde diyebiliriz.

 • Kotta Renk Seçimi Nasıl Olmalı?
  Kotta Renk Seçimi Nasıl Olmalı?

  Günümüzde birden fazla renk seçeneğine sahip kot tarzı bulabilmek mümkün.

 • Kotta Bel Yüksekliği Nasıl Olmalı?
  Kotta Bel Yüksekliği Nasıl Olmalı?

  Kotunuzun bel yüksekliği görünümden daha fazla rahatlığınız adına önem taşımaktadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.