Blog
Siber Pazartesi Nedir?

Siber Pazartesi Nedir?

Black Friday kadar ön plana çıkan indirim günlerinden biri olan siber pazartesi, özellikle son yıllarda yoğun bir şekilde ilgi görmektedir. Orijinali Cyber Monday olan ve Türkçeye siber monday olarak çevrilen bu önemli indirim günü ile ilgili tüm detayları sizler için derledik. Kasım ayı indirimleri hızlı bir şekilde sürmeye devam ederken Black Friday’in hemen ardından gelen siber pazartesi ile ilgili tüm detayları gelin hep birlikte inceleyelim.

Kara Cuma (Black Friday) Nedir?

Kara Cuma (Black Friday) Nedir?

Kara Cuma, Şükran Günü'nden sonraki gündür. Bu yıllık alışveriş tatili sırasında, perakendeciler genellikle tatil sezonunu başlatmak için büyük indirimler sunar. Yılın en karlı perakende günlerinden biri olan Kara Cuma, olumlu bir çağrışım kazanmaya başladı.  Perakendeciler artık yalnızca o gün geçerli olan derin indirimler sunuyor.

Mom Jean Nedir?

11 Kasım 2022
Mom Jean Nedir?

Mom Jean Nedir?

Popülerliği geçmişten günümüze kadar gelen mom jean pantolonlar, trendler arasındaki yerini yeni sezonla birlikte korumaya devam ediyor. Her sezon jet hızında yükseliş yakalayan mom jean modelleri rahatlığı ve nostaljik görüntüyü bir arada sunuyor.

Özel Günlerde Ne Renk Giyilmeli?

Özel Günlerde Ne Renk Giyilmeli?

Özel günlerde birbirinden şık kıyafetler ile göz kamaştırmak ister misiniz? En güzel renkleri tercih edeceğiniz bu günlerde son derece şık bir görünüm oluşturmak için doğru adrestesiniz.

Giysiler Nasıl Yıkanır?

Giysiler Nasıl Yıkanır?

Çamaşırlar kaç derecede yıkanması gerektiği her zaman kafa karışıklığına yol açmıştır. Doğru sıcaklıkta yıkanan çamaşırlar çok daha uzun ömürlü kullanılır. Bu nedenle hangi kıyafeti kaç derece yıkamalıyız sorusuna cevap bulmak çok önemlidir. 

Esmer Tenliler Nasıl Giyinmeli?

Esmer Tenliler Nasıl Giyinmeli?

Teninize uygun doğru renk tonlarını bulmak zor bir iş olabilir. Farklı canlılık seviyelerine sahip pek çok renk seçeneği var ve hepimiz diğerlerinden daha iyi çalışan bazı renkler olduğunu biliyoruz. Her cilt tonu benzersizdir ve hepsinin içlerindeki en iyiyi ortaya çıkaran farklı renk kombinasyonları vardır!

Giyimde Renklerin Anlamları

Giyimde Renklerin Anlamları

Giyim söz konusu olduğunda renklerin birçok anlamı vardır. Peki bu anlamlar nelerdir? Şimdi gelin, hepsini inceleyelim.

Daha İnce Görünmek İçin Nasıl Giyinmeli?

Daha İnce Görünmek İçin Nasıl Giyinmeli?

Daha ince görünmek için nasıl giyineceğinizi ve fotoğraflarda kendinizi nasıl zayıf göstereceğinizi öğrenmenize yardımcı olacak ipuçları ve püf noktaları arıyorsanız, doğru yere geldiniz!

Beden Ölçüsü Nasıl Alınır?

Beden Ölçüsü Nasıl Alınır?

Beden ölçüsünü bilmek, kıyafet alışverişi sırasında kıyafetlerinizin üzerinizde nasıl duracağını belirleyen ölçülerdir. Bu noktada beden ölçüsünün doğru bilinmesi ile birlikte kıyafetlerinizin içinde kendinizi çok daha konforlu hissedeceğinizden emin olabilirsiniz.

Vücudunuza göre çok daha büyük kıyafetler tercih etmek, hareket özgürlüğünüzün kısıtlanmasına neden olan bir etkendir. Bunun yanı sıra beden ölçülerinize göre küçük kalan kıyafetler ise cildinizin nefes almasını engellemektedir. Bu da vücut nem ve sıcaklık dengenizin bozulmasına neden olur. Ayrıca başkasının kıyafetlerini giymişsiniz gibi bir görünüm oluşacaktır. İşte tüm bunlar göz önüne alındığında birbirinden şık ve kaliteli kıyafetler arasından tercih yaparken vücut beden ölçülerinizi dikkate almalısınız. Şimdi gelin, tüm detayları hep birlikte inceleyelim.

Vintage Modası ve Sürdürülebilir Moda Konseptleri

Vintage Modası ve Sürdürülebilir Moda Konseptleri

Sürdürülebilir moda konseptleri sayesinde giyim kuşamı daha çevreci bir noktaya taşımak mümkün mü? Bu moda anlayışı aslında ne? Neden sürdürülebilir moda yaklaşımını benimsemek gerekir? Bütün sorulara cevap verirken moda konseptleri ile beklentilere cevap verecek sonuçlar elde edebiliriz.

Kıyafet tüketicileri olarak genellikle kalite, marka ve fiyata odaklanırız. Ama bir kısmımızın da çevreci yaklaşımlara sahip olduğunu ifade etmek gerekir. Peki, sürdürülebilir moda konseptleri ne anlama gelir?

1 2 3 .... 13 14 15
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.