Blog

Erkek Yazlık Giyim Kombinleri 29 Mayıs 2020
Erkek Yazlık Giyim Kombinleri

Sıcak yaz mevsiminde erkekler şıklığı elden bırakmak istemiyor. Stil sahibi erkekler yazlık giyim kombinleri ile girdikleri her ortamda tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor.

Ten Rengine Göre Kıyafet Seçimi 28 Mayıs 2020
Ten Rengine Göre Kıyafet Seçimi

Artık herkesin vücut tipine uygun olarak giyinmeyi öğrendiğini söyleyebiliriz. Ancak kıyafet seçimlerinin ten rengine göre yapılması pek çok kişinin göz ardı ettiği unsurlardan biri oluyor.

Beyaz Pantolon Üstüne Ne Giyilir? 27 Mayıs 2020
Beyaz Pantolon Üstüne Ne Giyilir?

Uzun yıllar beyaz pantolonların kullanım alanı sadece yaz dönemi ile sınırlıydı. Ancak günümüzde yılın her mevsiminde bu özel parça ile birbirinden şık kombinler hazırlamak mümkün olabiliyor.

Düğünde Giyilecek Erkek Kombinleri 22 Mayıs 2020
Düğünde Giyilecek Erkek Kombinleri

Düğünler herkesin adeta şıklık yarışına girdiği ortamlar olunca erkekler de bu yarışta ‘ben de varım’ diyor! Düğünlere en şık halinizle katılmak istiyorsanız sizin için bazı önerilerimiz olacak.

Kıyafete Göre Ayakkabı Seçimi 21 Mayıs 2020
Kıyafete Göre Ayakkabı Seçimi

Son derece şık bir kombin hazırlamış olabilirsiniz. Ancak altına yanlış ayakkabı giymeniz durumunda şıklığınız bir anda yerle bir olabilir. Kıyafet seçimi kadar ayakkabı tercihinin de çok büyük bir önem taşıdığını unutmamak gerekiyor.

Bohem Giyim Tarzı Nedir? 21 Mayıs 2020
Bohem Giyim Tarzı Nedir?

Bohem giyim tarzı çok uzun yıllardır çok sayıda kişinin uzak durmayı tercih ettiği giyim stillerinden biridir. Açıkçası bu tarzın bir temsilcisi olmak gerçekten cesaret istiyor.

Casual Giyim Nedir? 20 Mayıs 2020
Casual Giyim Nedir?

Casual giyim moda sayfalarında gezerken sıklıkla karşınıza çıkan bir kavram olabilir. Kelime anlamı ‘günlük’ olan casual giyim aslında hem kendinizi çok rahat hissetmenizi sağlayacak hem de ayet şık görünmenize olanak tanıyacak bir giyim tarzıdır.

Kilolu Erkekler Nasıl Giyinmeli? 13 Nisan 2020
Kilolu Erkekler Nasıl Giyinmeli?

Kilo çağımızın en önde gelen problemlerinden biri olmaya devam ederken bu sorunu yaşayan insanların ‘sokağa çıkarken nasıl giyinmeliyim’ ya da ‘nasıl daha iyi görünürüm’ kaygısı da hayatlarını etkiliyor.

Omuzları Geniş Bayanlar Nasıl Giyinmeli? 10 Nisan 2020
Omuzları Geniş Bayanlar Nasıl Giyinmeli?

Vücut yapısı kıyafet seçimlerini sandığınızdan çok daha fazla etkiliyor. Vücut tipinize uygun kıyafetler seçerseniz şıklığınızı ve güzelliğinizi de daha fazla ön plana çıkarabilirsiniz.

Mom Jean Nasıl Kombinlenir? 09 Nisan 2020
Mom Jean Nasıl Kombinlenir?

Mom jean modelleri sezonun en trend parçalarından biri haline geldiği için nasıl kombinler hazırlanabileceği konusu da gündemden düşmüyor. Özellikle ünlü isimlerin sokak kombinlerinde karşımıza çıkan

Vintage Giyim Tarzı Nedir? 07 Nisan 2020
Vintage Giyim Tarzı Nedir?

Akılları en çok karıştıran giyim tarzlarından biri de vintage giyim stili oluyor. En genel tanımı ile bu tarzı modanın eskiye dönmesiyle oluşan stil şeklinde tanımlayabiliriz. Ancak vintage giyim tarzı ile retro giyim tarzını birbirine de karıştırmamak gerekiyor.

Blazer Ceket Nasıl Kombinlenir? 06 Nisan 2020
Blazer Ceket Nasıl Kombinlenir?

Blazer ceketler moda rüzgarlarına asla yenik düşmeyen ender kıyafetlerden biridir. Hem kadınlar hem de erkekler tarafından tercih edilen ve şıklığı yakalamanın da son derece kolay olduğu bu ceket modelleri ile birbirinden şık kombinlere imza atabilirsiniz.

Maskülen Giyim Tarzı Nedir? 01 Nisan 2020
Maskülen Giyim Tarzı Nedir?

Maskülen giyim tarzı gün geçtikçe daha fazla sayıda kişinin tercihi olmaya başladı. Sokak modasında da adından daha fazla söz edilmeye başlanan bu tarz belki de sizin için en doğru seçenektir.

2020 İlkbahar Yaz Moda Trendleri 31 Mart 2020
2020 İlkbahar Yaz Moda Trendleri

Rotasını modadan asla ayırmayan kadınlar şimdiden 2020 ilkbahar / yaz trendlerini mercek altına almaya başladı. Acaba neler moda olacak ve neler gözden düşecek soruları ise bir bir yanıtını bulmaya başlıyor.

Zayıf Uzun Boylu Erkekler Nasıl Giyinmeli 27 Şubat 2020
Zayıf Uzun Boylu Erkekler Nasıl Giyinmeli

Tüm erkekler fit görünmek ve aynı zamanda uzun boylu olmak ister! Ancak ölçü biraz kaçtığında yani hem çok zayıf hem de çok uzun boylu olduğunuzda vücut tipinize uygun kıyafet bulmakta da zorlanabilirsiniz.

Erkek Kış Spor Giyim Tarzları 26 Şubat 2020
Erkek Kış Spor Giyim Tarzları

Kış mevsimi erkeklerin kombin hazırlamakta biraz daha zorlandığı mevsimlerden biri oluyor. Oysa kış mevsiminde de son derece şık ve etkileyici bir görünüm kazanabilirsiniz.

Vücut Tipine Göre Pantolon Seçimi 25 Şubat 2020
Vücut Tipine Göre Pantolon Seçimi

Pantolon seçiminizin şık görünme konusunda son derece belirleyici bir unsur olduğunu biliyor musunuz? Hatalı pantolon seçimi son derece güzel olan vücut hatlarınızın berbat görünmesine sebebiyet verebilir.

Kapşonlu Sweatshirt Nasıl Kombinlenir? 20 Şubat 2020
Kapşonlu Sweatshirt Nasıl Kombinlenir?

Kapşonlu sweatshirtler erkeklerin kendilerini rahat ve şık hissetmek istedikleri her an tercih ettikleri parçaların başında geliyor. Ancak bu parçaları kombinlemenin kolay olmadığını da belirtmek gerekir.

Yağmurlu Havada Ne Giyilir? 19 Şubat 2020
Yağmurlu Havada Ne Giyilir?

Hem kadınların hem de erkeklerin kombin yapmakta en çok zorlandığı hava, kuşkusuz yağmurlu havalar oluyor. Son derece şık kombinler hazırlansa da yağmur

Kaşe Kaban Alırken Nelere Dikkat Edilmeli? 17 Şubat 2020
Kaşe Kaban Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Soğuk kış mevsiminde en sıcak tutan dış giyim ürünlerinin başında gelen kuşkusuz kaşe kabanlar oluyor. 7'den 70'e herkesin rahatlıkla tercih edebileceği kaşe kabanların titizlikle seçilmesi gerektiği de aşikar.

1 2
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.