Yağmurlu Havada Ne Giyilir?

19 Şubat 2020
Yağmurlu Havada Ne Giyilir?

Hem kadınların hem de erkeklerin kombin yapmakta en çok zorlandığı hava, kuşkusuz yağmurlu havalar oluyor. Son derece şık kombinler hazırlansa da yağmur tüm dengeleri alt üst edebiliyor. Dolayısıyla devreye yağmurlu havada ne giyilir sorusu giriyor. Öncelikle yağmurlu havada kombin hazırlama konusunda en çok zorlananlar klasik giyim tarzına sahip olanlardır. Spor giyim stilleri sahip olanlar için tablo biraz daha kolaylaşıyor.

Yağmurluk ya da Trençkot

Jean modelleri hem sıcak tutuyor olması hem de yağmurlu havalardaki nemden etkilenmiyor olmasıyla cazip bir parçaya dönüşüyor. Yağmurluk ya da trençkot ile harika bir kombin de hazırlanabilir. Hava sıcaklığına bağlı olarak tişört, sweatshirt ya da bluz modelleri ile kot pantolonları kombinleyebilirsiniz. Trençkot modelleri özellikle iş hayatı için cazip bir seçenek oluyor. Trençkotların aurası itibarıyla da yağmurlu havalara çok yakıştığı aşikar!

Puf Montlar

Şişme mont olarak da bilinen puf montlar yağmurlu havalar için son derece ideal bir dış giyim ürünü oluyor. Bu tasarımları klasik giyim tarzına uygun olan parçalarla kombinlemek bir hayli güç olsa da spor giyim tarzına yönelik olarak hazırlanan parçalarla harika kombinler hazırlayabilirsiniz. Şişme montlar günümüzde son derece geniş bir model ve renk seçeneği yelpazesi sunuyor. Dolayısıyla gardırobunuzdaki kıyafetlerle bir renk uyumu yakalamanız da çok zor olmaz!

Mini Etek - Çizme

En şık kombinler arasında kuşkusuz mini etekler ya da mini etek boyuna sahip olan elbiseler ile çizmeler oluyor. Özellikle diz altına kadar uzanan çizmeler ile mini etekler muhteşem bir uyum yakalayabiliyor. Dilerseniz bu kombini opak çoraplarla tamamlayabilir ve ortaya hem feminen hem de şık bir kombin çıkmasını sağlayabilirsiniz. Mini etek ya da mini etek boyuna sahip olan elbiselerle bot modellerini de rahatlıkla kombinleyebilirsiniz.

Uzun Palto – Spor Ayakkabı

Eğer tercihinizi son derece cool bir görünümden ya da kullanmak isterseniz uzun paltolar ile spor ayakkabıları bir arada kullanın. Üzerine ise kumaş pantolon ya da jean modellerini tercih edebilirsiniz. Böylelikle karizmatik ve etkileyici bir görünüm sergileyeceğinizden emin olabilirsiniz.

İndirimdekiler İndirimdekiler
Blog Son Eklenenler Blog Son Eklenenler
 • Erkek Gömlek Seçimi Nasıl Olmalı?
  Erkek Gömlek Seçimi Nasıl Olmalı?

  Vücudunuzun yapısına gelmeden önce her yapıda vücut için erkek gömleği seçmenin ortak noktalarına bir göz atalım:

 • Kısa Boyluların Desen Seçimi
  Kısa Boyluların Desen Seçimi

  Kısa boylu kadınlara yönelik kıyafet desen seçimi..

 • Dikdörtgen Vücut Tipi Çamaşır Seçimi
  Dikdörtgen Vücut Tipi Çamaşır Seçimi

  Dikdörtgen vücut tipi fazlalıkların ve vücut eğriliğinin olmadığı bir vücut tipidir. Adı üstünde dikdörtgen!

 • Elma Vücut Tipi Çamaşır Seçimi
  Elma Vücut Tipi Çamaşır Seçimi

  Gerçekten elmaya benzeyen bir vücut tipidir. Şöyle ki üst beden kalın, alt beden incedir. Yani üst ve alt beden arasında bir orantısızlık vardır.

 • Üçgen Vücut Tipi Çamaşır Seçimi
  Üçgen Vücut Tipi Çamaşır Seçimi

  Son yıllarda en çok sevilen ve olması istenilen vücut tipi üçgendir.

 • Kum Saati Vücut Tipi İç Çamaşır Seçimi
  Kum Saati Vücut Tipi İç Çamaşır Seçimi

  Kusursuza yakın diyebileceğimiz bir vücut tipidir. 90-60-90 diye tabir edilen vücut ölçülerine sahiptirler. Kum saati gibi bir vücutları olduğu için bedenleri 36-24-36 şeklindedir. İsminden de anlaşıldığı üzere adeta kum saati şeklinde diyebiliriz.

 • Kotta Renk Seçimi Nasıl Olmalı?
  Kotta Renk Seçimi Nasıl Olmalı?

  Günümüzde birden fazla renk seçeneğine sahip kot tarzı bulabilmek mümkün.

 • Kotta Bel Yüksekliği Nasıl Olmalı?
  Kotta Bel Yüksekliği Nasıl Olmalı?

  Kotunuzun bel yüksekliği görünümden daha fazla rahatlığınız adına önem taşımaktadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.