Kapşonlu Sweatshirt Nasıl Kombinlenir?

20 Şubat 2020
Kapşonlu Sweatshirt Nasıl Kombinlenir?

Kapşonlu sweatshirtler erkeklerin kendilerini rahat ve şık hissetmek istedikleri her an tercih ettikleri parçaların başında geliyor. Ancak bu parçaları kombinlemenin kolay olmadığını da belirtmek gerekir. Her ne kadar her türlü kıyafet ile bir arada uyum sağlayabileceği düşünülse de bu tasarımlarla karizmatik ve etkileyici bir görünüm elde etmek için bazı unsurlara dikkat etmek gerekiyor. Sonuç olarak kapüşonlu sweatshirt nasıl kombinlenir sorusunun yanıtı önem taşıyor.

Renk Uyumu

Öncelikle renk uyumuna dikkat etmeniz gerekiyor. Çünkü renk uyumu yakalamanız durumunda ortaya zaten şık bir görünüm çıkacaktır. Fakat bu önemli kritere dikkat etmemeniz halinde de tüm uğraşınız beyhude bir çabadan öteye gidemeyebilir. Dolayısıyla kapüşonlu parçaları kombinlemek için altın kuralın renk uyumu yakalamak olduğunu bilmenizde fayda var. Mutlaka seçtiğiniz pantolon modeli ile bir uyum yakalamak zorunda değilsiniz. Ayakkabınızla ya da seçtiğiniz bir aksesuar ile de mükemmel bir renk uyumu yakalayabilirsiniz.

Baskılara Dikkat!

Eğer üzerinde baskı bulunan bir kapüşonlu sweatshirt modelini tercih ettiyseniz baskının tarzınız ile uyumlu olmasına da dikkat etmeniz gerekir. Aynı zamanda bu baskıda kullanılan renkler ile diğer parçaların renklerinin de uyumlu olması önem taşıyor. Tarzınızla bütünleşmeyen bir baskının kullanıldığı tasarım seçenekleri sizin için çok doğru bir tercih olmayabilir. Özellikle model seçimi yaparken üzerinde bulunan baskıyı da dikkatli bir şekilde incelemenizde fayda var.

Hangi Pantolon Seçilmeli?

Elbette tahmin edebileceğiniz gibi bu tasarımlarla en çok uyum sağlayan pantolonların başında jean modelleri geliyor. Kot pantolonlarla özellikle sportif bir duruş yakalamak isteyenler tercihini gönül rahatlığı ile kapüşonlu sweatshirt modellerinden yana kullanabilir. Ancak kot pantolonlarda her türlü kesimi tercih edemezsiniz. Eğer fit bir görünüm yakalamak istiyorsanız slim fit kesim kot pantolonlara yönelmelisiniz. Boru paça kesimler ile bu modellerin pek uyumlu olduğundan söz edemeyiz. Eğer bohem bir stil yansıtmak isterseniz bu durumda oversize kot pantolonlara da yönelebilirsiniz. En şık ve en kaliteli kapüşonlu sweatshirt modellerini online sipariş sitemizden pratik bir şekilde temin edebilirsiniz. Hemen şimdi göz atmaya ne dersiniz?

İndirimdekiler İndirimdekiler
Blog Son Eklenenler Blog Son Eklenenler
 • Erkek Gömlek Seçimi Nasıl Olmalı?
  Erkek Gömlek Seçimi Nasıl Olmalı?

  Vücudunuzun yapısına gelmeden önce her yapıda vücut için erkek gömleği seçmenin ortak noktalarına bir göz atalım:

 • Kısa Boyluların Desen Seçimi
  Kısa Boyluların Desen Seçimi

  Kısa boylu kadınlara yönelik kıyafet desen seçimi..

 • Dikdörtgen Vücut Tipi Çamaşır Seçimi
  Dikdörtgen Vücut Tipi Çamaşır Seçimi

  Dikdörtgen vücut tipi fazlalıkların ve vücut eğriliğinin olmadığı bir vücut tipidir. Adı üstünde dikdörtgen!

 • Elma Vücut Tipi Çamaşır Seçimi
  Elma Vücut Tipi Çamaşır Seçimi

  Gerçekten elmaya benzeyen bir vücut tipidir. Şöyle ki üst beden kalın, alt beden incedir. Yani üst ve alt beden arasında bir orantısızlık vardır.

 • Üçgen Vücut Tipi Çamaşır Seçimi
  Üçgen Vücut Tipi Çamaşır Seçimi

  Son yıllarda en çok sevilen ve olması istenilen vücut tipi üçgendir.

 • Kum Saati Vücut Tipi İç Çamaşır Seçimi
  Kum Saati Vücut Tipi İç Çamaşır Seçimi

  Kusursuza yakın diyebileceğimiz bir vücut tipidir. 90-60-90 diye tabir edilen vücut ölçülerine sahiptirler. Kum saati gibi bir vücutları olduğu için bedenleri 36-24-36 şeklindedir. İsminden de anlaşıldığı üzere adeta kum saati şeklinde diyebiliriz.

 • Kotta Renk Seçimi Nasıl Olmalı?
  Kotta Renk Seçimi Nasıl Olmalı?

  Günümüzde birden fazla renk seçeneğine sahip kot tarzı bulabilmek mümkün.

 • Kotta Bel Yüksekliği Nasıl Olmalı?
  Kotta Bel Yüksekliği Nasıl Olmalı?

  Kotunuzun bel yüksekliği görünümden daha fazla rahatlığınız adına önem taşımaktadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.