Esmer Tenliler Nasıl Giyinmeli?

Esmer Tenliler Nasıl Giyinmeli?

Esmer Tenliler Nasıl Giyinmeli?

Teninize uygun doğru renk tonlarını bulmak zor bir iş olabilir. Farklı canlılık seviyelerine sahip pek çok renk seçeneği var ve hepimiz diğerlerinden daha iyi çalışan bazı renkler olduğunu biliyoruz. Her cilt tonu benzersizdir ve hepsinin içlerindeki en iyiyi ortaya çıkaran farklı renk kombinasyonları vardır!

Koyu Ten İçin En İyi Giysi Renkleri

  1. Limon Sarısı

Daha koyu ten rengine sahip insanlar açık, pastel renklerde harika görünürler. Renkli kadınlar için en iyi pastel renklerden biri açık limon sarısıdır. Bu renk, daha koyu ten rengine gerçekten iltifat eder ve ince ama klas bir şekilde ortaya çıkar.Sarı giysiler düşündüğünüzden daha fazla gider! Sarı, parlaklığı dengelemek için siyahla harika görünüyor. Ancak yazlık bir görünüm için griler ve beyazlarla da iyi gider. 

  1. Lacivert

Lacivert, koyu ten üzerinde harika görünen mükemmel ince renktir. Pasteller koyu ten için tercih edilse de bu sadece işe yarayan daha derin renklerden biridir . Klasik siyahınızdan hoş bir değişiklik arıyorsanız, lacivert mükemmel bir alternatiftir.

Lacivert siyah hariç her şeyle gider. Siyah ve lacivert bir araya getirildiğinde çatışır ve gözleri yoran bir renk kombinasyonu oluşturur. Lacivert giysilere, beyazlara ve diğer pastel renklere en çok yakışan renkler!

  1. Canlı Beyaz

Beyaz, hemen hemen herkese iyi görünen harika renklerden biridir. Daha koyu bir cilt tonundaki bu renk, aşık olduğumuz cilde gerçekten bir ışıltı getiriyor.  Beyaz kesinlikle her şeyle gider! Bu, onu stoklamak için harika bir renk yapar çünkü gardırobunuzdaki diğer her şeyle giyilebilir.

  1. Gök Mavisi

Gök mavisi, onu giyen kişiyi çok narin ve duruşlu gösteren o ruhani, masalsı renklerden biridir. Bu pastel renk, teninizi daha açık ten tonlarında olduğu gibi yıkamaz ve aslında ten renginizin daha canlı ve canlı görünmesini sağlar.  Gök mavisi, beyaza çok benzer, hemen hemen her şeyle uyumludur.

  1. Yeşim Yeşili

Birçok renkli insan pastellere yönelir, ancak bazen daha yumuşak ve derin renkler giymek güzeldir. Yeşim yeşili renginin geldiği yer burasıdır. Yeşim yeşili, vurgu veya tam bir görünüm olarak giyilebilecek mükemmel ince koyu renk tonudur.  Yeşil, hemen hemen her şeyi tamamlayabilecek bir renktir. Harika bir vurgu rengidir ve pantolon ve ceketlerde harika görünür.

  1. Toz Pembe

Pembe, çıkarılması zor bir renktir ancak daha koyu bir cilt tonuyla çok daha kolay hale gelir. Tozlu, yumuşak bir pembe, daha koyu ten tonlarını ve harika bir vurgu rengini tamamlayan bir renktir. Yeni bir baharlık ceket veya çok gösterişli olmayan parlak renkli  bir maxi etek arıyorsanız , toz pembe sizin için en iyisidir.

Siyahlar, beyazlar ve maviler pembe kıyafetlerle güzel görünüyor. Tozlu pembe bir giysiyi biraz daha sessiz bir şeyle şekillendirmek en iyisidir. Bununla birlikte, kot pantolonlar pembe bir kazak ve erkek arkadaşı kot pantolonunu şekillendirmek için tamamen sevimli bir görünüm için iyi bir seçenektir.

 

 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.