Yaz Bitmeden Kimonolar ile Yapılabilecek Kombinler

Yaz Bitmeden Kimonolar ile Yapılabilecek Kombinler

Bazı parçalar vardır, giymek için mevsimini iple çekeriz ve sadece o mevsime özgü hissettirir. Yazın gelmesini en çok da rahat, tiril tiril kumaşlardan giysiler giymek için bekleriz. Yaz demek aslında biraz da rahatlık ve özgürlük demek değil midir?Hareket rahatlığı sağlayan ve hafifliğiyle üstümüzde ağırlık bile hissettirmeyen parçalar, en çok aradığımız ve tercih ettiğimiz seçenekler oluyor. Son yılların en trend parçalarından ve plaj/sahil stili dediğimizde ilk akıllara gelen kimonolar da yaz kombinlerindearanan ve rağbet gören giyimlerden biri. Ona bu ilginin gösterilmesinde birçok haklı sebep var; hafif, rahat, cool, zarif…Bu kadar çok sevilen kimonoları giydiğimiz yaz sıcakları geçmeden ve ağustos ayı bitmeden güzel kombinlerle fırsatı değerlendirmeye devam edin. Sahil, plaj ve piknik gezilerinizde kimonolarınızı da yanınıza alarak yaz havasını üstünüzde taşıyın. Günlük giyimlerinizde rahatlığı ön plana alanlardansanız kimonolar tam size göre bir tercih olacaktır. Tesettür giyime de uyum sağlayan kimonolar geniş bir kullanım alanına sahip.

Kimonolar size tercih için çok fazla seçenek sunar. Uzunluk olarak,diz kapağını geçen veya tam diz kapağı hizasında olan kimono modelleri sıkça kullanılır. Fazla uzun tercih etmeyenler için basen bölgesini örten daha kısa kimono modelleri alternatif olabilir. Desen ve renk olarak, canlı stiller için açık renkler ve yoğun desenler en iyi tercihtir. Daha sade, zarif ve duru bir stil sevenler, minimal desenli sade kimono modellerinde aradıkları tarzıbulabilir.
Canlı renkler ve enerjik desenler ile hareketli bir stil yakalayın. Şort, mayo ve crop bluzlar ile kullanarak sahil, plaj ve piknik yerlerinde yaz 


Dar paça denim pantolonlar ile kullanarak günlük sokak stiline uyum sağlayın. Dilerseniz, kemer ve diğer aksesuarlar ile tamamlayarak yaratıcı, özgün ve şık görünümler oluşturabilirsiniz.
Kimonolar ile sahip olmak isteyeceğiniz stil tamamen sizin zevkinize bağlı. Çiçek motifleriyle süslü, saçaklı ve üzerinizde bol duruşu olan kimonomodelleriyle bohem bir tarz oluşturabilir veya kemerli/bağlamalızarif kimonolarınızı, şık parçalar ile kullanarak zarafet rüzgarı estirebilirsiniz.


Japon giyim kültüründen doğan ve dünyada trend parçalar arasına giren kimonolar, dolaplarımıza girdiğinden beri yazın kurtarıcılarından olmaya devam ediyor. Yazın en hit aksesuarlarından şapka ve güneş gözlüğü ile tamamlanan kimonoları kullanarak stilinize enerjik ve canlı dokunuşlar katabilirsiniz. Hafif rüzgarda bile uçuşan uzun kumaşı sayesinde size dikkat ve ilgi de kazandıracaktır. Vücudu örtenbol ve süzülen duruşu, fazla kilolarınızı saklamak ve daha ince görünmek için de çözüm olabilir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.