Uzun Kalem Etek Kombinleri

12 Ağustos 2020
Uzun Kalem Etek Kombinleri

Uzun kalem etek kombinleri, bacak yapısında yer alan kusurların da örtülebilmesini sağlar. Rahat bir şekilde giyebileceğiniz uzun kalem etekler sayesinde sizler de birbirinden şık stiller oluşturmaya başlayabilirsiniz. Kısa üst modelleri, oversize bluzlar ve kazak modelleriyle birlikte kombinleyebileceğiniz uzun kalem etekler belden bacaklara kadar düz inen yapıya sahiptir.

Tişört ve kazaklar ile birlikte de kombinlenebilen uzun kalem etekler her mevsim giyilebilir. Kışlık olan kombinler için etek boyunda ya da etek boyunu geçebilen trençkotlarla birlikte kabanları da kullanabilirsiniz. Triko veya jarse olan kalem eteklerde takımları seçebilir, bluz ve etekler ile uyumlu bir şıklık yaratabilirsiniz.

Spor Uzun Kalem Etek Kombinleri

Pratik bir şekilde kombinlenen uzun kalem etekleri gündelik hayatınızda da giyebilirsiniz. Kot, deri, jarse ve penye kumaşlardan üretilen etekler klasik düz kesimlerinden dolayı alternatif bir duruş kazanabilmenizi de sağlar.

Gündelik spor kombinler için etek modelinizle birlikte açık renkli ince kumaşlı kazakları veya sade renkli tişörtleri tercih edebilirsiniz. Son derece feminen bir stil oluşturabileceğiniz bu kombin ile girdiğiniz her yerde dikkat çekmeye başlayabilirsiniz.

Deri ceketleri de stilinize ekleyebilirsiniz. Dilerseniz tek bantlı bir topuklu ayakkabı kullanabilir ya da sneakerları ayakkabı olarak kullanabilirsiniz. Jean rahatlığındaki kombinleri seviyorsanız kot gömlekler ile kot kalem eteklerden de son derece rahat görünen bir stil oluşturabilirsiniz.

Klasik Uzun Kalem Etek Kombinleri

Klasik uzun etek kombinlerini özel gün ve gecelerinizde tercih edebilirsiniz. Bu kombinler aynı zamanda düğünlerde de kullanabileceğiniz seçenekler arasındadır. Klasik bir stil oluşturabilmek için uzun kalem etekler ile birlikte siyah bir bot veya stiletto bir ayakkabı kullanmayı deneyebilirsiniz.

Ayrıca dolgu topuklu ayakkabılar da klasik stillerin vazgeçilmezleri arasındadır. Klasik stilinizi en iyi şekilde vurgulayabilmek için aksesuar kullanımına da gereken özeni göstermelisiniz. Aksesuar kullanarak stilinizi renklendirebilir ve en iyi şekilde tamamlayabilirsiniz. Seçimlerinizi yaparken ve kombinlerinizi oluşturmaya başlarken vücut yapınıza uygun olabilecek tercihlerde bulunmanız yeterlidir. Spor, klasik ve alternatif stillerinizi tamamlayabileceğiniz uzun kalem etekler ile stilinizi büyük bir enerji kazandırabilirsiniz.

https://www.markapia.com/kadin-etek

İndirimdekiler İndirimdekiler
Blog Son Eklenenler Blog Son Eklenenler
 • Erkek Gömlek Seçimi Nasıl Olmalı?
  Erkek Gömlek Seçimi Nasıl Olmalı?

  Vücudunuzun yapısına gelmeden önce her yapıda vücut için erkek gömleği seçmenin ortak noktalarına bir göz atalım:

 • Kısa Boyluların Desen Seçimi
  Kısa Boyluların Desen Seçimi

  Kısa boylu kadınlara yönelik kıyafet desen seçimi..

 • Dikdörtgen Vücut Tipi Çamaşır Seçimi
  Dikdörtgen Vücut Tipi Çamaşır Seçimi

  Dikdörtgen vücut tipi fazlalıkların ve vücut eğriliğinin olmadığı bir vücut tipidir. Adı üstünde dikdörtgen!

 • Elma Vücut Tipi Çamaşır Seçimi
  Elma Vücut Tipi Çamaşır Seçimi

  Gerçekten elmaya benzeyen bir vücut tipidir. Şöyle ki üst beden kalın, alt beden incedir. Yani üst ve alt beden arasında bir orantısızlık vardır.

 • Üçgen Vücut Tipi Çamaşır Seçimi
  Üçgen Vücut Tipi Çamaşır Seçimi

  Son yıllarda en çok sevilen ve olması istenilen vücut tipi üçgendir.

 • Kum Saati Vücut Tipi İç Çamaşır Seçimi
  Kum Saati Vücut Tipi İç Çamaşır Seçimi

  Kusursuza yakın diyebileceğimiz bir vücut tipidir. 90-60-90 diye tabir edilen vücut ölçülerine sahiptirler. Kum saati gibi bir vücutları olduğu için bedenleri 36-24-36 şeklindedir. İsminden de anlaşıldığı üzere adeta kum saati şeklinde diyebiliriz.

 • Kotta Renk Seçimi Nasıl Olmalı?
  Kotta Renk Seçimi Nasıl Olmalı?

  Günümüzde birden fazla renk seçeneğine sahip kot tarzı bulabilmek mümkün.

 • Kotta Bel Yüksekliği Nasıl Olmalı?
  Kotta Bel Yüksekliği Nasıl Olmalı?

  Kotunuzun bel yüksekliği görünümden daha fazla rahatlığınız adına önem taşımaktadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.