Sonbahar/Kış Aksesuarları

Sonbahar/Kış Aksesuarları

Sonbahar/Kış Aksesuarları

Mevsimler değişir ve kombinlerimizi tamamlayan şık aksesuarlar da yerlerini başkalarına bırakır. Sonbahara geçişle birlikte güneş gözlükleri, hasır fötr şapkalar ve bez çantalarla vedalaşma vakti geldi. Şimdi, bereleri, kaşe veya yünlü şapkaları, şalları ve atkıları ortaya çıkarma vakti. Mevsime en uygun aksesuar tercihleriyle hem konforlu hem trend stiller oluşturun. Sıcaklıkların düşmesiyle yenilenen gardıroplarda kazaklar, yelekler, sweatshirtler, trençkotlar, kaban ve montlar yerini almaya başladı. Giyim parçaları mevsimsel konfor için yenilenmekte fakat yardımcı tamamlayıcı aksesuarları unutmamalıyız. Hem bir ihtiyaç hem de stil için vazgeçilmez olan aksesuarlar ile sezonu güzel geçirin.

Şapka ve Bereler

Hafif duruşu ve güneşten korumasıyla yazın beğenerek kullandığımız hasır fötr şapkaların yerini artık diğer şapka modelleri ve berelere bırakmalıyız. Şimdi önceliğimiz soğuktan korunmak amacıyla olabildiğince kalın ve konforlu tercihlere yöneliyor. Bereler, hem sade renkleri hem de baskı tasarımlı seçenekleriyle özellikle gençlerin sıkça kullandığı aksesuar olmayı sürdürüyor. Havalı bir sweatshirtün üstüne bere takarak cool bir stil çizebilirsiniz. Sokak stiline tam uygun olan bu kombini rahat bir jean pantolonla taçlandırmanız harika olur.

Yine sıkça kullanılan kaşe fötr şapkalar mevsime en uygun aksesuar tercihlerinden biri olmayı başarıyor. Trençkotla kombinlenen kaşe fötr şapkalar, sonbahar stili için uyumlu bir görüntü oluşturuyor. Ressam şapkaları ve denizci şapka modellerini de sonbahar/kış sezonunda sıkça kullanarak hem soğuktan korunabilir hem de hoş ve cool stiller oluşturabilirsiniz.

Şal ve Atkılar

Sonbahar/kış sezonunun soğuk havalarında içinizi sıcak tutacak şal ve atkılar vazgeçilmez ve kaçınılmaz aksesuarlardan oluyor. Uzun örme atkılar soğuk havalarda ihtiyacımız olan konforu bize her daim sağlıyor. Kalın boyun şallarını dolayarak içinde kaybolmayı hem tarz olarak seviyoruz hem de konforuna bayılıyoruz. Şallarda sade düz renk seçenekleri veya desenli tasarımları tercih edebileceğiniz geniş model çeşitliliği var. Renk ve desen kadar bağlama şekilleri de değişiklik gösteriyor. Uzun örme atkılar için iki kolunu da sarkıtıp öne çıkaracak boyun bağlamalarını tercih edebilirsiniz. Eni kalın olan boyun şalları dolgun görünüşüyle boyun çevresini örterek size farklı bir hava katacaktır. Daha ince boyun şalları kullanacaksanız ucunu üçgen şeklinde bırakıp boyundan bağlayarak üst göğüs bölgesini örtebilirsiniz.

Sonbahar/kış sezonunda ihtiyaçlarınızı karşılayan ve size en büyük konforu sağlayan giysilerin yanında şıklığınızı koruyacak ve stilinize renk katacak aksesuarları eksik etmeyin. Bere, şapka, şal ve atkıların dışında her mevsim kullanabileceğiniz kemer, taç ve bandana gibi aksesuarları da kombinlerinize dahil edebilirsiniz.

 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.