Siber Pazartesi Nedir?

Siber Pazartesi Nedir?

Siber Pazartesi Nedir?

Black Friday kadar ön plana çıkan indirim günlerinden biri olan siber pazartesi, özellikle son yıllarda yoğun bir şekilde ilgi görmektedir. Orijinali Cyber Monday olan ve Türkçeye siber monday olarak çevrilen bu önemli indirim günü ile ilgili tüm detayları sizler için derledik. Kasım ayı indirimleri hızlı bir şekilde sürmeye devam ederken Black Friday’in hemen ardından gelen siber pazartesi ile ilgili tüm detayları gelin hep birlikte inceleyelim.

Siber pazartesi Black Friday’i takip eden ilk pazartesi gününe denk gelmektedir. Bir e-ticaret terimi olan bu kavram ilk olarak 28 Kasım 2005’te ortaya çıkmıştır. Adını tüm dünyada büyük perakendeciler birliğinde duyurmuş olan bu kavram Ulusal Perakende Federasyonu’nun paylaşmış olduğu bir bülten ile adını duyduğumuz bu kavram yılın en büyük alışveriş günü olarak ifade edilmektedir. Şükran Günü olarak bilinen Black Friday’den sonraki pazartesi olan online alışveriş indirimleri ile bilinen siber pazartesi de sizleri neler bekliyor?

Siber Pazartesi’de Sizleri Neler Bekliyor?

Siber Pazartesi’de sizleri birçok indirim beklediğinden emin olabilirsiniz! Markapia olarak birbirinden kaliteli ve şık ürünleri sizlere en indirimli fiyatlar ile sunuyoruz.

Fırsatlar Erkek Giyim

Fırsatlar erkek giyim kategorisinde yer alan birçok kıyafet ve ürün Siber Pazartesi de sizleri bekliyor. Pantolon, gömlek, kazak, ceket gibi birçok ürüne tek tıkla markapia ayrıcalıkları ile ulaşabilirsiniz. Markapia erkek kıyafetleri ve ürünleri noktasında son derece başarılı ve kaliteli bir şekilde faaliyet göstermektedir.

Fırsatlar Kadın Giyim

Fırsatlar erkek giyim kategorisinin yanı sıra fırsatlar kadın giyim kategorisinde de birçok ürün bulunmaktadır. Etek, elbise, gömlek, pantolon, tayt gibi kadın kıyafetleri ve ürünleri siber pazartesiye özel indirim seçenekleri ile sizlere sunulmaktadır. Markapia’nın birbirinden şık ve farklı renklerdeki kadın giyim ürünlerine siz de güvenilir ve kaliteli bir şekilde tek tıkla ulaşabilirsiniz. Kadınlar için giyim ve indirimin ne denli önemli olduğunun bilincinde olan markapia, en şık kıyafetleri müşterilerine sunmaktan gurur duyuyor.

Markapia Kalitesi ile İndirimli Günler

Markapia kalitesi ile kaliteli ve şık tasarımdaki ürünlere ulaşmak artık çok kolay. Tamamen müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hizmetler sunan markapia’nın kadın ve erkek giyim kategorisi ürünlerini inceleyerek sizin için en kaliteli ürünlere ulaşabilirsiniz. Söz konusu ürünlerin fiyatları üründen ürüne göre değişkenlik göstermektedir. Bunun yanı sıra siber pazartesi de çok daha farklı fiyatlar oluşacaktır. Bu noktada markapia kalitesinde siber pazartesi ayrıcalıkları ile ulaşmak için 28 Kasım’da mutlaka markapia.com’u ziyaret etmelisiniz. Bu sayede sizlere özel fırsatlar ile sunulan ürünlere kolayca ve indirimli bir şekilde sahip olabilrisiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.