Regular Fit Gömlek Nedir?

24 Ağustos 2020
Regular Fit Gömlek Nedir?

Regular fit gömlek modelleri klasik kesimlere sahiptir. Sadece fit vücuda sahip olan kişilerin tercih edebileceği gömlek modellerinden değildir. İdeal bir potluk sahibi olan regular fit gömlekler vücudunuzu rahat bir şekilde hareket ettirebilmenizi ve hava alabilmesini sağlar.

Normal kesim gömlek olarak da adlandırılan regular fit gömlekler, klasik gömleklere göre daha az potluk bırakır. Ancak garanti bir gömlek kesimidir. Sizi asla zorda bırakmaz. Kilo alıp verme konusunda sürekli bir değişkenlik yaşıyorsanız regular fit modelleri tercih edebilirsiniz. Genç ve sportif kişilerden orta yaş ve üzeri kişilere kadar herkes bu gömlek modelini beğenerek kullanabilir.

Regular Fit ve Slim Fit Arasındaki Farklar Nelerdir?

Standart kalıp olan regular fit gömlekler bütün kalıpların tam ortasında yer alır. Slim fitler aşağıya doğru daralan tasarıma sahiptir. Regular fit modellerde ise böyle bir durum yoktur.

Regular fit gömlekler sokak modasına uyum sağlayabilmenizi sağlar. Gömlekler diğer tüm kesime sahip olan kıyafetler ile eşsiz bir uyum içerisindedir. Hareket kabiliyetlerinizi kısıtlamayan regular fit gömlekler ile günün her anında özgür bir şekilde hareket edebilme imkanını sizlere sunar.

Regular fit gömlekler gündelik giyim ve farklı tarzlar ile birlikte pratik bir şekilde kombin yapabilmenizi sağlar. Standart kesim oldukları için herkesin tarzına hitap edebilen regular fit gömlekleri seçerken vücut yapınıza uygun hareket etmeniz yeterlidir. Böylelikle doğru kombinleri sizler de yaratmaya başlayabilirsiniz.

Regular Fit Gömlek Kombinleri

Kendi vücudunuza uygun bir regular fit gömlek modeli seçerek spor, klasik ve alternatif giyim stillerini oluşturmaya başlayabilirsiniz. Gömleklerinizi doğru şekilde kombinleyebilmek için aksesuarlarınızdan da destek alabilirsiniz. Aksesuarlarınız sayesinde stilinizdeki renk uyumluluğunu ortaya çıkarabilir ve daha şık bir görünüm elde etmeye başlayabilirsiniz.

Her yaştan kişinin tarzına hitap edebilen ve zamansız tasarımlar arasında bulunan regular fit gömlekler arasında tek renkli olan modeller olduğu gibi aynı zamanda desenli olarak tasarlanan modeller de vardır. Farklı kullanım alanlarına hitap eden bu gömlek modellerini seçerken gömleğinizi kullanacağınız ortamı da göz önünde bulundurmanız yeterli olacaktır.

https://www.markapia.com/erkek-gomlek

https://www.markapia.com/kadin-gomlek

İndirimdekiler İndirimdekiler
Blog Son Eklenenler Blog Son Eklenenler
 • Erkek Gömlek Seçimi Nasıl Olmalı?
  Erkek Gömlek Seçimi Nasıl Olmalı?

  Vücudunuzun yapısına gelmeden önce her yapıda vücut için erkek gömleği seçmenin ortak noktalarına bir göz atalım:

 • Kısa Boyluların Desen Seçimi
  Kısa Boyluların Desen Seçimi

  Kısa boylu kadınlara yönelik kıyafet desen seçimi..

 • Dikdörtgen Vücut Tipi Çamaşır Seçimi
  Dikdörtgen Vücut Tipi Çamaşır Seçimi

  Dikdörtgen vücut tipi fazlalıkların ve vücut eğriliğinin olmadığı bir vücut tipidir. Adı üstünde dikdörtgen!

 • Elma Vücut Tipi Çamaşır Seçimi
  Elma Vücut Tipi Çamaşır Seçimi

  Gerçekten elmaya benzeyen bir vücut tipidir. Şöyle ki üst beden kalın, alt beden incedir. Yani üst ve alt beden arasında bir orantısızlık vardır.

 • Üçgen Vücut Tipi Çamaşır Seçimi
  Üçgen Vücut Tipi Çamaşır Seçimi

  Son yıllarda en çok sevilen ve olması istenilen vücut tipi üçgendir.

 • Kum Saati Vücut Tipi İç Çamaşır Seçimi
  Kum Saati Vücut Tipi İç Çamaşır Seçimi

  Kusursuza yakın diyebileceğimiz bir vücut tipidir. 90-60-90 diye tabir edilen vücut ölçülerine sahiptirler. Kum saati gibi bir vücutları olduğu için bedenleri 36-24-36 şeklindedir. İsminden de anlaşıldığı üzere adeta kum saati şeklinde diyebiliriz.

 • Kotta Renk Seçimi Nasıl Olmalı?
  Kotta Renk Seçimi Nasıl Olmalı?

  Günümüzde birden fazla renk seçeneğine sahip kot tarzı bulabilmek mümkün.

 • Kotta Bel Yüksekliği Nasıl Olmalı?
  Kotta Bel Yüksekliği Nasıl Olmalı?

  Kotunuzun bel yüksekliği görünümden daha fazla rahatlığınız adına önem taşımaktadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.