Minyon Kadınlar Nasıl Giyinmeli ?

23 Ocak 2020
Minyon Kadınlar Nasıl Giyinmeli ?

 

Minyon kadınların en çok şikayet ettiği unsurların başında kıyafet bulmakta güçlük çekmeleri gelir. Oysa pek çok açıdan avantaj olduklarını da belirtmek gerekir. Sadece kıyafet seçiminin titizlikle yapılması gerekiyor. Böylelikle güzelliğinizi ve zarafetinizi gayet net bir şekilde ortaya çıkarabilirsiniz. Peki, minyon kadınlar hangi kıyafetlere yönelmeli, hangi kıyafetlerden uzak durmalı?

Desenlerden Uzak Durun!

Öncelikle minyon tipli kadınların desenli kıyafetlerden uzak durması gerektiğini belirterek başlayalım. Her ne kadar desenler ilham veriyor olsa da minyon kadınlar için cazip bir seçenek olmuyor. Bu nedenle gardırobunuzda desenli kıyafetlerden ziyade sade ve iki rengin bir arada kullanıldığı kıyafetlere yer vermenizde fayda var. Özellikle iki renkli blok kıyafetler minyon kadınlara çok yakışıyor ve çok daha zarif görünmelerine yardımcı oluyor.

Uzun Elbise Modelleri

Minyon kadınlara en çok yakışan kıyafetlerin başında uzun elbise modelleri geliyor. Özellikle bel bölümü vücuda tam olarak oturan elbise modelleri boyunuzun çok daha uzun görünmesini sağlayabilir. Dilerseniz tercihinizi boyuna çizgili olarak dizayn edilen elbise modellerinden yana kullanabilirsiniz. Uzun elbise modellerinin altına mevsime uygun olarak topuklu çizme ya da topuklu ayakkabı giyebilirsiniz.

İspanyol Paça Pantolon Giyin!

Maalesef minyon kadınlar İspanyol paça pantolonlardan uzak durmayı tercih ederek çok büyük bir hata yapıyor. Oysa bu pantolonlar adeta sizin için tasarlanmış gibi! Boyunuzu olduğundan daha uzun göstermek ile birlikte çok daha şık bir görünüm kazanmanızı sağlayabiliyorlar. Ancak İspanyol paça pantolon giydiğiniz zamanlarda ayakkabınızın görünmemesi gerektiğini de unutmayın. Bu nedenle satın aldığınız pantolon için paça tadilatı yaptırmanız gerekebilir.

Büyük Çantalar Size Göre Değil!

Tercihinizi her daim orta boy ya da küçük el çantalarından yana kullanmaya özen göstermelisiniz. Büyük çantaların proporsiyonunuz açısından uygun bir seçim olmadığının altını çizelim. Küçük olması kaydıyla sırt çantası da tercih edebilirsiniz. Çantalarınızın da çok iddialı desenlerle hazırlanmış modeller olmaması önem taşıyor. Tıpkı çanta gibi aksesuarlarınızı da küçük ebatlarda olan parçalardan yana yapın. Minimal aksesuar ve takıların size çok yakıştığından emin olabilirsiniz. Bu avantajdan faydalanın!

İndirimdekiler İndirimdekiler
Blog Son Eklenenler Blog Son Eklenenler
 • Erkek Gömlek Seçimi Nasıl Olmalı?
  Erkek Gömlek Seçimi Nasıl Olmalı?

  Vücudunuzun yapısına gelmeden önce her yapıda vücut için erkek gömleği seçmenin ortak noktalarına bir göz atalım:

 • Kısa Boyluların Desen Seçimi
  Kısa Boyluların Desen Seçimi

  Kısa boylu kadınlara yönelik kıyafet desen seçimi..

 • Dikdörtgen Vücut Tipi Çamaşır Seçimi
  Dikdörtgen Vücut Tipi Çamaşır Seçimi

  Dikdörtgen vücut tipi fazlalıkların ve vücut eğriliğinin olmadığı bir vücut tipidir. Adı üstünde dikdörtgen!

 • Elma Vücut Tipi Çamaşır Seçimi
  Elma Vücut Tipi Çamaşır Seçimi

  Gerçekten elmaya benzeyen bir vücut tipidir. Şöyle ki üst beden kalın, alt beden incedir. Yani üst ve alt beden arasında bir orantısızlık vardır.

 • Üçgen Vücut Tipi Çamaşır Seçimi
  Üçgen Vücut Tipi Çamaşır Seçimi

  Son yıllarda en çok sevilen ve olması istenilen vücut tipi üçgendir.

 • Kum Saati Vücut Tipi İç Çamaşır Seçimi
  Kum Saati Vücut Tipi İç Çamaşır Seçimi

  Kusursuza yakın diyebileceğimiz bir vücut tipidir. 90-60-90 diye tabir edilen vücut ölçülerine sahiptirler. Kum saati gibi bir vücutları olduğu için bedenleri 36-24-36 şeklindedir. İsminden de anlaşıldığı üzere adeta kum saati şeklinde diyebiliriz.

 • Kotta Renk Seçimi Nasıl Olmalı?
  Kotta Renk Seçimi Nasıl Olmalı?

  Günümüzde birden fazla renk seçeneğine sahip kot tarzı bulabilmek mümkün.

 • Kotta Bel Yüksekliği Nasıl Olmalı?
  Kotta Bel Yüksekliği Nasıl Olmalı?

  Kotunuzun bel yüksekliği görünümden daha fazla rahatlığınız adına önem taşımaktadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.