Kilolu Erkekler İçin Kıyafet Önerileri

Kilolu Erkekler İçin Kıyafet Önerileri

Kilolu Erkekler İçin Kıyafet Önerileri

Her birey birbirinden farklı kiloya sahiptir. Bu noktada bazı insanlar zayıf olabilirken bazı insanlar ise kilolu bir yapıda olabilmektedir. Bu doğrultuda kilolu erkeklerin de kendilerine en uygun kıyafetleri tercih ederek şık bir görünüm elde edebilmeleri mümkündür. Eğer fazla kilonuz varsa ve ne giyeceğiniz konusunda kararsızsanız doğru adrestesiniz. Fazla kilolarınız nedeni ile kendinize olan güveni hiçbir zaman düşürmeden sizin için en uygun olan ürünleri tercih edebilirsiniz.

Kilo bir erkeğin özgüvenini ortadan kaldırmak için bir neden olmamalıdır. Bu noktada kilolu erkeklerin de son derece şık bir görünüm elde etmesi mümkündür. İşte şimdi, sizler için sunulan kilolu erkek kombinleri ile ilgili detayları hep birlikte inceleyelim.

Kilolu Erkekler Nasıl Giyinmeli?

Kilolu erkeklerin nasıl giyinmesi gerektiği ile ilgili tüm detayları aşağıdaki gibidir.

  • Günlük hayatta klasik bir giyim tarzından hoşlanıyorsanız gömlek konusunda düğmeli yakaya sahip olan ürünleri tercih etmelisiniz. Rahat kalıba sahip olan gömleklerin aksine slim fit ürünler sizin için çok daha uygun olacaktır. Bakılı ya da desenli gömlekler ise asla size göre değildir
  • Gömleklerinizi kullanırken kollarını kıvırabilirsiniz. Kısa kollu gömleklere nazaran kollarını kıvırdığınız gömlekler çok daha tarz bir görünüme sahip olmanızı sağlamaktadır. Yaz aylarında kısa kollu ve tişört gömlek modellerini kesinlikle tercih etmemelisiniz.
  • Pantolon tercihi yaparken siyah ya da koyu renkli boru paça kot pantolonları tercih edebilirsiniz. Yüksek bel ve düşük bel pantolonlar size göre değildir. Bunun yanı sıra normal kesim pantolonlar sizin çok daha fit bir görünüme sahip olmanızı sağlamaktadır.
  • Bol kesim pantolonları kesinlikle tercih etmemelisiniz. Fit kesime sahip olan pantolonlar sizin için daha uygundur. Haki, lacivert, siyah, camel gibi renklere sahip olan koyu renkli kıyafetler çok daha fazla tercih edebileceğiniz renkler arasındadır.
  • Kıyafet seçimi yaparken tarzınızı ön panda tutabilmek için paça boyunun son derece önemli olduğundan bahsedebiliriz. Kısa ve özellikle ayakkabıların üzerinde yığılmış olan pantolonların yerine ayakkabı tabanına 1-2 cm kalan biten pantolonlar sizin için uygundur.

Kilolu Erkekler İçin Giyim Önerileri

Kilolu erkekler için verilen diğer giyim önerileri genel olarak aşağıdaki gibidir.

  • Şişman erkeklerin tercih ettiği gömlekleri kesinlikle pantolonun içine sokmamaları gerekmektedir. Gömleklerin pantolon içine sokulması gömleği ortaya çıkaran bir harekettir. Bundan kaçınılması gerekmektedir. Göbekli erkeklerin kombin yaparken en büyük hataları kesinlikle budur.
  • Kilolu erkekler şile bezi ve kot gömlekler tercih edebilmesi mümkündür. Bu sayede son derece fit ve şık bir görünüm elde edilmektedir.
  • Gömlek tercihi konusunda ise polo yakalı, baskılı ve desenli tişörtlere çok daha talep göstermemeleri gerekmektedir. Bu tişörtlerin yerine V yaka tişört modellerini tercih etmeleri gerekmektedir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.