Kaşe Kaban Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

17 Şubat 2020
Kaşe Kaban Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Soğuk kış mevsiminde en sıcak tutan dış giyim ürünlerinin başında gelen kuşkusuz kaşe kabanlar oluyor. 7'den 70'e herkesin rahatlıkla tercih edebileceği kaşe kabanların titizlikle seçilmesi gerektiği de aşikar. Peki, tercih yaparken nelere dikkat etmeli, neleri göz önünde bulundurmalıyız? Sizin için bazı tüyolar vereceğiz. Böylelikle size en uygun olan kaşe kaban modelini kolaylıkla seçebilirsiniz.

Kalite

Kaban modelinin kaşe olması kaliteli olduğu anlamına gelmez. Bu nedenle öncelikli olarak dikkat etmeniz gereken unsurların başında kalite geliyor. Kaliteli bir kaban modelini tercih etmeniz durumunda çok uzun süre kullanacağınızdan emin olabilirsiniz. Sadece kumaşın kalitesi değil işçiliğin kalitesi de çok büyük önem taşıyor. Birkaç saat yedikten sonra deforme bir görünüm sergileyen kabanlardan uzak durmak için işçilik kalitesine de büyük önem vermelisiniz.

Çok Sayıda Seçenek

Kendinizi sadece birkaç farklı model arasından tercih yapmak zorunda bırakırsanız tarzınıza çok uygun bir model seçme olasılığınız düşer. Bu nedenle olabildiğince fazla sayıda seçenek arasından tercih yapmaya özen gösterin. Sizlere sınırlı sayıda seçenek sunan platformlardan uzak durun. Böylelikle bir yandan kaliteden ödün vermezken diğer yandan kendi tarzınıza uygun bir modeli tercih etme şansınız olur.

Uyum

Seçtiğiniz kaşe kaban modelinin gardırobunuzdaki diğer kıyafetler ile uyumlu olması da önemlidir! Kabanınızı şık bir kombinle buluşturmak için gardırobunuzu tepeden tırnağa değiştirme lüksünüz yok. Bu nedenle öncelikle gardırobunuzda mevsime uygun hangi parçaların olduğunu gözden geçirin ve ardından model tercihi yapın.

Cepler

Önemsiz gibi görünse de dış giyim ürünlerinde cep bulunması aslında önemini her daim hissettiren bir detaydır. Dolayısıyla seçtiğiniz kaşe kaban modelinde cep bulunmasına da önem vermelisiniz.

Modaya Uygunluk

Hiç kimse demode bir görünüm sergilemek istemez! O halde dikkat etmeniz gerekenler listesinde seçtiğiniz kaşe kaban modelinin modaya uygun olması maddesini de eklemek gerekir. Modaya ve trendlere uygun bir parça seçmeniz durumunda kombin hazırlamakta da zorlanmazsınız. Bu parçaları nerede bulacağınız konusunda kararsızsanız online sipariş sitemize uğrayın. En güzel ve en şık kaşe kaban modelleri sitemizde sizi bekliyor!

İndirimdekiler İndirimdekiler
Blog Son Eklenenler Blog Son Eklenenler
 • Erkek Gömlek Seçimi Nasıl Olmalı?
  Erkek Gömlek Seçimi Nasıl Olmalı?

  Vücudunuzun yapısına gelmeden önce her yapıda vücut için erkek gömleği seçmenin ortak noktalarına bir göz atalım:

 • Kısa Boyluların Desen Seçimi
  Kısa Boyluların Desen Seçimi

  Kısa boylu kadınlara yönelik kıyafet desen seçimi..

 • Dikdörtgen Vücut Tipi Çamaşır Seçimi
  Dikdörtgen Vücut Tipi Çamaşır Seçimi

  Dikdörtgen vücut tipi fazlalıkların ve vücut eğriliğinin olmadığı bir vücut tipidir. Adı üstünde dikdörtgen!

 • Elma Vücut Tipi Çamaşır Seçimi
  Elma Vücut Tipi Çamaşır Seçimi

  Gerçekten elmaya benzeyen bir vücut tipidir. Şöyle ki üst beden kalın, alt beden incedir. Yani üst ve alt beden arasında bir orantısızlık vardır.

 • Üçgen Vücut Tipi Çamaşır Seçimi
  Üçgen Vücut Tipi Çamaşır Seçimi

  Son yıllarda en çok sevilen ve olması istenilen vücut tipi üçgendir.

 • Kum Saati Vücut Tipi İç Çamaşır Seçimi
  Kum Saati Vücut Tipi İç Çamaşır Seçimi

  Kusursuza yakın diyebileceğimiz bir vücut tipidir. 90-60-90 diye tabir edilen vücut ölçülerine sahiptirler. Kum saati gibi bir vücutları olduğu için bedenleri 36-24-36 şeklindedir. İsminden de anlaşıldığı üzere adeta kum saati şeklinde diyebiliriz.

 • Kotta Renk Seçimi Nasıl Olmalı?
  Kotta Renk Seçimi Nasıl Olmalı?

  Günümüzde birden fazla renk seçeneğine sahip kot tarzı bulabilmek mümkün.

 • Kotta Bel Yüksekliği Nasıl Olmalı?
  Kotta Bel Yüksekliği Nasıl Olmalı?

  Kotunuzun bel yüksekliği görünümden daha fazla rahatlığınız adına önem taşımaktadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.