Hakkımızda

Hakkımızda

Her şey önce bir hayal ile başladı. Sonra o hayali bir amaç ve vizyon ile hayata geçirdik. Kreatif tasarım ekibimizle herkese göre bir giyim tarzı benimsemiş, tam da istedikleri gibi iyi görünüp, iyi hissetmeleri için stil sahibi alternatifler sunduk.

Markapia.com, 2019 yılının Kasım ayında açılışını yaptı. Doğum yerimiz İstanbul ve 140 ülkeden müşterilerimiz var. Yayınlarımızı Türkçe, Arapça, İngilizce ve Rusça 4 dilde gerçekleştiriyoruz. Dünyanın 5 kıtasına her gün binlerce kargo gönderiyoruz. Her ay dünyanın dört bir yanından 500 bin ziyaretçiye app, mobil, desktop ve pazaryeri  platformlarından ulaşıyoruz. Onların dilini konuşuyor, ihtiyaçlarını tanıyor, tercihlerini biliyoruz. Şimdilik satışını yaptığımız marka sayısı 50, ürün çeşitliliğimiz 10 bin. Farklı milliyet ve kültürlerden, yaş ortalaması 25 olan genç ve atak bir insan kaynağımız var.Dünyanın her kesiminde satışımız ve 50 farklı pazar yeri ile iş ortaklığımız mevcut.Bu yoğun ve adanmış çalışma, müşterilerimizin bize duyduğu güven ve sevginin ötesinde takdirler de getirdi.

Bugün, ülkemizin önde gelen uluslararası online alışveriş sitesi ve e-ihracat firması olarak, Türkiye'nin hazır giyimdeki gücünü dünyayla buluşturmanın gururunu yaşıyoruz. Müşterilerimizin sevgisi, güveni ve yakın ilgisiyle büyümeye devam ediyoruz; büyürken de start up ruhumuzu koruyoruz.


T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.