Gri Pantolon Üzerine Ne Giyilir?

29 Ocak 2020
Gri Pantolon Üzerine Ne Giyilir?

Erkek giyiminde en önemli parçanın pantolon olduğunu artık hepimiz biliyoruz. Pantolon erkek giyiminde genellikle star parça oluyor ve kombinlerde kullanılacak diğer parçalara pantolon modeline göre karar veriliyor. Pantolon tasarımları arasında en çok tercih edilenlerden biri de gri renk oluyor. Peki, gri pantolon üzerine neler giyilebilir? Hangi kombinlerle zahmetsiz şıklık yakalanır?

Siyah Ve Beyaz Gömlek Uyumu!

Gri pantolon ile sayısız kombin yapma şansınız bulunuyor. Bu nedenle gideceğiniz ortama bağlı olarak üzerine ne giyeceğiniz de değişkenlik gösterebilir. Şayet şık bir davete katılmayı planlıyorsanız gri pantolon üzerine siyah bir gömlek yiyebilir ve böylelikle kolay şıklık elde edebilirsiniz. Siyah sade bir gömlek ile gri pantolonun muhteşem bir uyum yakaladığını bilmeyenler için aktaralım. Alternatifleriniz arasında beyaz gömlek de bulunuyor. Gri pantolonlar ile beyaz gömleklerin de harika bir uyum yakaladığı aşikar. Davetlere katılmak için tercihinizi beyaz gömlekten yana kullanabilirsiniz.

Tişört İle Sportif Bir Duruş!

Gri pantolon üzerine hiç tereddüt etmeden diyebileceğiniz kıyafetlerden biri de tişört modelleridir. Tişört üzerine, omzunuza bir kazak atarak sportif bir şıklık yakalayabilirsiniz. Ancak bu kombin için seçtiğiniz ayakkabı modelinin de büyük önem taşıdığını belirtmemiz gerekiyor. Olabildiğince spor ayakkabı modellerine yönelmenizde fayda var.

Günlük hayatınız için rahatlıkla tercih edebileceğiniz tişört ve gri pantolon kombinlerine spor ayakkabı eşlik ettiğinde ortaya dinamik bir tarz çıkıyor. Tişört seçiminizi polo yaka modellerden yana yapabilirsiniz. Hatta polo yaka tişört kullanmanız çok daha ideal bir seçenek olabilir. Ancak mutlaka böyle bir zorunluluğun olmadığını da belirtelim. Sıfır yaka bir tişört modeli ile de harika bir şıklık elde edebilirsiniz.

Tişört Üzerine Gömlek Trendi!

Rahatlıkla tercih edebileceğiniz bir diğer kombin seçeneği de gri pantolon üzerine sıfır yaka tişört giymeniz ve önünü açık bırakarak gömlek modeli ile bu şıklığı taçlandırmanız olacak. Son yılların en trend kombinlerden biri olması nedeniyle sizlere bu kombini rahatlıkla önerebiliyoruz. Sportif bir tarz yakalamak isteyenler için de cazip bir seçenek olan tişört üzerine gömlek trendinin temsilcilerinden biri de siz olun!

İndirimdekiler İndirimdekiler
Blog Son Eklenenler Blog Son Eklenenler
 • Erkek Gömlek Seçimi Nasıl Olmalı?
  Erkek Gömlek Seçimi Nasıl Olmalı?

  Vücudunuzun yapısına gelmeden önce her yapıda vücut için erkek gömleği seçmenin ortak noktalarına bir göz atalım:

 • Kısa Boyluların Desen Seçimi
  Kısa Boyluların Desen Seçimi

  Kısa boylu kadınlara yönelik kıyafet desen seçimi..

 • Dikdörtgen Vücut Tipi Çamaşır Seçimi
  Dikdörtgen Vücut Tipi Çamaşır Seçimi

  Dikdörtgen vücut tipi fazlalıkların ve vücut eğriliğinin olmadığı bir vücut tipidir. Adı üstünde dikdörtgen!

 • Elma Vücut Tipi Çamaşır Seçimi
  Elma Vücut Tipi Çamaşır Seçimi

  Gerçekten elmaya benzeyen bir vücut tipidir. Şöyle ki üst beden kalın, alt beden incedir. Yani üst ve alt beden arasında bir orantısızlık vardır.

 • Üçgen Vücut Tipi Çamaşır Seçimi
  Üçgen Vücut Tipi Çamaşır Seçimi

  Son yıllarda en çok sevilen ve olması istenilen vücut tipi üçgendir.

 • Kum Saati Vücut Tipi İç Çamaşır Seçimi
  Kum Saati Vücut Tipi İç Çamaşır Seçimi

  Kusursuza yakın diyebileceğimiz bir vücut tipidir. 90-60-90 diye tabir edilen vücut ölçülerine sahiptirler. Kum saati gibi bir vücutları olduğu için bedenleri 36-24-36 şeklindedir. İsminden de anlaşıldığı üzere adeta kum saati şeklinde diyebiliriz.

 • Kotta Renk Seçimi Nasıl Olmalı?
  Kotta Renk Seçimi Nasıl Olmalı?

  Günümüzde birden fazla renk seçeneğine sahip kot tarzı bulabilmek mümkün.

 • Kotta Bel Yüksekliği Nasıl Olmalı?
  Kotta Bel Yüksekliği Nasıl Olmalı?

  Kotunuzun bel yüksekliği görünümden daha fazla rahatlığınız adına önem taşımaktadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.