Genel

Basenli Kadınlar Nasıl Elbise Giymeli? 01 Eylül 2020
Basenli Kadınlar Nasıl Elbise Giymeli?

Basen bölgesinde problem yaşayan kadınlar için tüm mevsimler ayrı birer sorun haline gelebiliyor. Peki basenli kadınlar nasıl elbise giymeli? Detaylı bilgi için blog yazımızı okuyabilirsiniz.

Regular Fit Gömlek Nedir? 24 Ağustos 2020
Regular Fit Gömlek Nedir?

Regular fit gömlek modelleri klasik kesimlere sahip gömleklerdir. Bu gömlekleri nasıl kombinleyeceğiniz hakkında detaylı bilgiye sahip olmak için blog yazımızı okuyabilirsiniz.

2020 Yaz Erkek Giyim Modası 18 Ağustos 2020
2020 Yaz Erkek Giyim Modası

2020 yaz erkek giyim modasında bizleri neler bekliyor. 2020'nin en trend erkek giyim modasını sizler için yazdık. Detaylı bilgi için blog yazımızı okuyabilirsiniz.

Gömlek Yaka Çeşitleri 13 Ağustos 2020
Gömlek Yaka Çeşitleri

Gömlek yaka çeşitleri seçiminde tarzınızı daha iyi vurgulayabilmeniz için dikkat etmeniz gerekenleri blog yazımızda bulabilirsiniz.

Uzun Kalem Etek Kombinleri 12 Ağustos 2020
Uzun Kalem Etek Kombinleri

Klasik ve spor uzun kalem etek kombin önerileri hakkında yazdığımız blog yazısını okumak için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Elbise Spor Ayakkabı Kombinleri 11 Ağustos 2020
Elbise Spor Ayakkabı Kombinleri

2020'nin öne çıkan elbise spor ayakkabı kombin önerilerini blog yazımızda bulabilirsiniz. Rahat ve şık kombinler elde etmenin tüyolarını almak için hemen tıklayın.

Bol Paça Pantolon Kombinleri 10 Ağustos 2020
Bol Paça Pantolon Kombinleri

Bol paçalı pantolon denildiği zaman akla ilk gelen rahatlık oluyor. Bol paça pantolon kombinleri ile nasıl rahat ve şık olunacağını blog yazımızda bulabilirsiniz.

Midi Boy Elbise Kimlere Yakışır? 07 Ağustos 2020
Midi Boy Elbise Kimlere Yakışır?

Midi boy elbiseler diz altı hizasındaki elbiselere denir. Diz üzerinde kalan elbiselere mini, diz altı hizasındaki boyutlar ise midi olarak adlandırılır.Peki midi boy elbise kimlere yakışır? Detaylı bilgi için blog yazımızı okuyabilirsiniz.

Erkek Yazlık Giyim Kombinleri 29 Mayıs 2020
Erkek Yazlık Giyim Kombinleri

Sıcak yaz mevsiminde erkekler şıklığı elden bırakmak istemiyor. Stil sahibi erkekler yazlık giyim kombinleri ile girdikleri her ortamda tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor.

Ten Rengine Göre Kıyafet Seçimi 28 Mayıs 2020
Ten Rengine Göre Kıyafet Seçimi

Artık herkesin vücut tipine uygun olarak giyinmeyi öğrendiğini söyleyebiliriz. Ancak kıyafet seçimlerinin ten rengine göre yapılması pek çok kişinin göz ardı ettiği unsurlardan biri oluyor.

Beyaz Pantolon Üstüne Ne Giyilir? 27 Mayıs 2020
Beyaz Pantolon Üstüne Ne Giyilir?

Uzun yıllar beyaz pantolonların kullanım alanı sadece yaz dönemi ile sınırlıydı. Ancak günümüzde yılın her mevsiminde bu özel parça ile birbirinden şık kombinler hazırlamak mümkün olabiliyor.

Düğünde Giyilecek Erkek Kombinleri 22 Mayıs 2020
Düğünde Giyilecek Erkek Kombinleri

Düğünler herkesin adeta şıklık yarışına girdiği ortamlar olunca erkekler de bu yarışta ‘ben de varım’ diyor! Düğünlere en şık halinizle katılmak istiyorsanız sizin için bazı önerilerimiz olacak.

Kıyafete Göre Ayakkabı Seçimi 21 Mayıs 2020
Kıyafete Göre Ayakkabı Seçimi

Son derece şık bir kombin hazırlamış olabilirsiniz. Ancak altına yanlış ayakkabı giymeniz durumunda şıklığınız bir anda yerle bir olabilir. Kıyafet seçimi kadar ayakkabı tercihinin de çok büyük bir önem taşıdığını unutmamak gerekiyor.

Bohem Giyim Tarzı Nedir? 21 Mayıs 2020
Bohem Giyim Tarzı Nedir?

Bohem giyim tarzı çok uzun yıllardır çok sayıda kişinin uzak durmayı tercih ettiği giyim stillerinden biridir. Açıkçası bu tarzın bir temsilcisi olmak gerçekten cesaret istiyor.

Casual Giyim Nedir? 20 Mayıs 2020
Casual Giyim Nedir?

Casual giyim moda sayfalarında gezerken sıklıkla karşınıza çıkan bir kavram olabilir. Kelime anlamı ‘günlük’ olan casual giyim aslında hem kendinizi çok rahat hissetmenizi sağlayacak hem de ayet şık görünmenize olanak tanıyacak bir giyim tarzıdır.

Kilolu Erkekler Nasıl Giyinmeli? 13 Nisan 2020
Kilolu Erkekler Nasıl Giyinmeli?

Kilo çağımızın en önde gelen problemlerinden biri olmaya devam ederken bu sorunu yaşayan insanların ‘sokağa çıkarken nasıl giyinmeliyim’ ya da ‘nasıl daha iyi görünürüm’ kaygısı da hayatlarını etkiliyor.

Omuzları Geniş Bayanlar Nasıl Giyinmeli? 10 Nisan 2020
Omuzları Geniş Bayanlar Nasıl Giyinmeli?

Vücut yapısı kıyafet seçimlerini sandığınızdan çok daha fazla etkiliyor. Vücut tipinize uygun kıyafetler seçerseniz şıklığınızı ve güzelliğinizi de daha fazla ön plana çıkarabilirsiniz.

Mom Jean Nasıl Kombinlenir? 09 Nisan 2020
Mom Jean Nasıl Kombinlenir?

Mom jean modelleri sezonun en trend parçalarından biri haline geldiği için nasıl kombinler hazırlanabileceği konusu da gündemden düşmüyor. Özellikle ünlü isimlerin sokak kombinlerinde karşımıza çıkan

Vintage Giyim Tarzı Nedir? 07 Nisan 2020
Vintage Giyim Tarzı Nedir?

Akılları en çok karıştıran giyim tarzlarından biri de vintage giyim stili oluyor. En genel tanımı ile bu tarzı modanın eskiye dönmesiyle oluşan stil şeklinde tanımlayabiliriz. Ancak vintage giyim tarzı ile retro giyim tarzını birbirine de karıştırmamak gerekiyor.

Blazer Ceket Nasıl Kombinlenir? 06 Nisan 2020
Blazer Ceket Nasıl Kombinlenir?

Blazer ceketler moda rüzgarlarına asla yenik düşmeyen ender kıyafetlerden biridir. Hem kadınlar hem de erkekler tarafından tercih edilen ve şıklığı yakalamanın da son derece kolay olduğu bu ceket modelleri ile birbirinden şık kombinlere imza atabilirsiniz.

1 2 3 4
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.