Genel
Gri Pantolon Üzerine Ne Giyilir?

Erkek giyiminde en önemli parçanın pantolon olduğunu artık hepimiz biliyoruz. Pantolon erkek giyiminde genellikle star parça oluyor ve kombinlerde kullanılacak diğer parçalara pantolon modeline göre karar veriliyor.

Erkek Paça Boyu Nasıl Olmalı?

Erkek giyiminde paça boyunun şıklık noktasında son derece önemli olduğunu belirtmek gerekiyor. Ancak ülkemizde halen bu konuda bir akıl karışıklığının olduğu da aşikar.

Minyon Kadınlar Nasıl Giyinmeli ?

Minyon kadınların en çok şikayet ettiği unsurların başında kıyafet bulmakta güçlük çekmeleri gelir. Oysa pek çok açıdan avantaj olduklarını da belirtmek gerekir. Sadece kıyafet seçiminin titizlikle yapılması gerekiyor.

Kot Pantolon Nasıl Kombinlenir?

Kuşkusuz herkes için kurtarıcı parçalardan biri olan ve artık her dönemin trendleri arasında yer almayı başaran kot pantolonlar sayısız kombin seçeneği sunan özel parçalardır.

Kışın Etek Nasıl Giyilir?

Etek çok sayıda kadın için vazgeçilmez kıyafetlerden biridir. Kadınların bir bölümü pantolonu daha konforlu bulurken bir bölümü de etek giymenin konforunu başka hiçbir kıyafetle yakalayamadığını dile getiriyor. 

Hangi Renkler Zayıf Gösterir?

Neredeyse tüm kadınların ortak amacı daha zayıf görünmek! Çünkü ortak problem fazla kilolar oluyor. Dolayısıyla kıyafetlerin zayıf gösteren parçalar arasından seçilmesi alışverişlerde en çok dikkat edilen unsurlardan biri haline geliyor.

Midi Etek Nasıl Giyilir?

Etek giymek her ne kadar konforlu bir seçim olsa da aynı zamanda riskli bir tercih olduğunu da belirtmek gerekiyor. Kombin hazırlarken yapacağınız basit bir hata şıklığınıza gölge düşürebilir. Etek çeşitleri arasında en riskli olanı ise midi boy eteklerdir.

Bayan Elbise Ölçüsü Nasıl Alınır

Kıyafetlerinizin üzerinizde muntazam bir görünüm sergilemesi için öncelikle seçtiğiniz tasarımın bedeninizin ölçüsüne uygun olması gerektiğini unutmayın. Beden ölçünüzü bilmiyorsanız seçtiğiniz kıyafet size küçük ya da büyük gelebilir.

Erkekler için Giyim Önerileri

Gardırobunuza her daim şıklık potansiyeli yüksek olan parçaları kazandırıyor olabilirsiniz. Ancak yine de şık bir kombin hazırlamak istediğinizde zorlanıyorsanız bazı önerilere ihtiyacınız var demektir. Mutlaka sizi belirli kalıplara sokmaya çalışan kombinleri uygulamak zorunda değilsiniz.

Kadın Giyimde Renk Uyumu

Kıyafet kombinleri hazırlarken seçtiğiniz parçaların sadece tarz bakımından birbirine uygun olması yeterli değildir. Aynı zamanda bir renk uyumu da yakalamanız gerekiyor. Kadın giyiminde renk uyumu yakalamanın sanıldığı kadar kolay olmadığını da belirtmek lazım… doğru kıyafetleri bir araya getirdiğinizde sadece seçtiğiniz bir aksesuar ile bile renk uyumu yakalayabilirsiniz. Fakat bu uyumdan kastımız aynı renkte kıyafetleri giymeniz değil!

1 2 3 .... 11 12 13 14
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.