Erkekler için Giyim Önerileri

18 Aralık 2019
Erkekler için Giyim Önerileri

Gardırobunuza her daim şıklık potansiyeli yüksek olan parçaları kazandırıyor olabilirsiniz. Ancak yine de şık bir kombin hazırlamak istediğinizde zorlanıyorsanız bazı önerilere ihtiyacınız var demektir. Mutlaka sizi belirli kalıplara sokmaya çalışan kombinleri uygulamak zorunda değilsiniz. İlham veren kıyafet kombinleri de hazırlayabilir ve yine şıklığınız ile göz kamaştırmayı başarabilirsiniz.

Öncelikle her daim casual stilde boy göstermek zorunda olmadığınızı bilmenizde fayda var. Mutlaka kombinlerinizi gömlek ve kumaş pantolon ile birlikte yapmak zorunda değilsiniz. Tişörtler ya da sweatshirtler gibi daha spor ve daha konforlu kıyafet seçeneklerini de değerlendirin. Böylelikle tarzınıza yenilik katmış olacaksınız ve çevreniz de sizi bambaşka stillerde görme şansına sahip olacak. Peki, nelere dikkat etmelisiniz? İşte sizin için bazı öneriler!

Her Erkeğin Bilmesi Gereken Püf Noktalar

 • Pantolonunuzu mutlaka kemer ile birlikte kullanmaya özen gösterin. Kemersiz pantolonlar erkeklerin şıklığını maalesef sekteye uğratıyor. Kemer ile birlikte pantolon askısını bir arada kullanmayın. Pantolon askısı çok spor kıyafetlerde hoş durmayabiliyor. Özellikle gömlek ve kumaş pantolon giydiğiniz zamanlarda pantolon askısına yer vermenizde fayda olacaktır.
 •  
 • Desenli parçaları bir arada kullanmamaya da özen göstermeniz gerekiyor. Seçtiğiniz gömlek modeli desenli ise pantolon daha sade bir görünüme sahip olmalıdır. Aynı zamanda minimal düzeyde desen seçimi yapmaya da dikkat edin. Desenlerin çok vurucu ve belirgin olduğu kıyafetler her ortamda uygun olmayabiliyor. Aynı zamanda bu kıyafetleri kombinlemenin de büyük bir özen istediğini unutmamalısınız.
 •  
 • Eğer renk uyumu yakalamakta zorlanırsınız mavi ya da kahverengi tonlarında bir parçayı kombininize kazandırın. Çünkü bu iki renk aklınıza gelebilecek tüm renk tonları ile uyum sağlayabiliyor. Gardırobunuzda bu iki renge yoğun bir şekilde yer vermeye çalışın. Bu sayede zahmetsiz kombin hazırlama konforunu siz de hayatınıza kazandırmış olursunuz.
 •  
 • Gardırobunuza bazı kıyafetleri kombin şekilde asın. Böylelikle her sabah yeni bir kombin hazırlama sıkıntısından kendinizi kurtarmış olursunuz. Ansızın şık bir kıyafet ile katılmanız gereken bir toplantı ya da benzer aktivite olduğunu fark ederseniz kombin şekilde astığınız bu kıyafetlerin kurtarıcı olduğunu görebilirsiniz.
İndirimdekiler İndirimdekiler
Blog Son Eklenenler Blog Son Eklenenler
 • Erkek Gömlek Seçimi Nasıl Olmalı?
  Erkek Gömlek Seçimi Nasıl Olmalı?

  Vücudunuzun yapısına gelmeden önce her yapıda vücut için erkek gömleği seçmenin ortak noktalarına bir göz atalım:

 • Kısa Boyluların Desen Seçimi
  Kısa Boyluların Desen Seçimi

  Kısa boylu kadınlara yönelik kıyafet desen seçimi..

 • Dikdörtgen Vücut Tipi Çamaşır Seçimi
  Dikdörtgen Vücut Tipi Çamaşır Seçimi

  Dikdörtgen vücut tipi fazlalıkların ve vücut eğriliğinin olmadığı bir vücut tipidir. Adı üstünde dikdörtgen!

 • Elma Vücut Tipi Çamaşır Seçimi
  Elma Vücut Tipi Çamaşır Seçimi

  Gerçekten elmaya benzeyen bir vücut tipidir. Şöyle ki üst beden kalın, alt beden incedir. Yani üst ve alt beden arasında bir orantısızlık vardır.

 • Üçgen Vücut Tipi Çamaşır Seçimi
  Üçgen Vücut Tipi Çamaşır Seçimi

  Son yıllarda en çok sevilen ve olması istenilen vücut tipi üçgendir.

 • Kum Saati Vücut Tipi İç Çamaşır Seçimi
  Kum Saati Vücut Tipi İç Çamaşır Seçimi

  Kusursuza yakın diyebileceğimiz bir vücut tipidir. 90-60-90 diye tabir edilen vücut ölçülerine sahiptirler. Kum saati gibi bir vücutları olduğu için bedenleri 36-24-36 şeklindedir. İsminden de anlaşıldığı üzere adeta kum saati şeklinde diyebiliriz.

 • Kotta Renk Seçimi Nasıl Olmalı?
  Kotta Renk Seçimi Nasıl Olmalı?

  Günümüzde birden fazla renk seçeneğine sahip kot tarzı bulabilmek mümkün.

 • Kotta Bel Yüksekliği Nasıl Olmalı?
  Kotta Bel Yüksekliği Nasıl Olmalı?

  Kotunuzun bel yüksekliği görünümden daha fazla rahatlığınız adına önem taşımaktadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.