Erkek Yazlık Giyim Kombinleri

29 Mayıs 2020
Erkek Yazlık Giyim Kombinleri

Sıcak yaz mevsiminde erkekler şıklığı elden bırakmak istemiyor. Stil sahibi erkekler yazlık giyim kombinleri ile girdikleri her ortamda tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Modaya ve trendlere uygun parçaları bir araya getirerek zahmetsiz bir şıklık yakalamak çok kolay olacak. Erkekler için yazlık giyim kombini önerilerimiz var!

Baskılı Tişört – Jean Kombini!

Baskılı Tişört Jean Kombini

Bu kombinin çok yeni olduğundan söz edemeyiz. Yaz döneminde spor giyim tarzına sahip olan erkeklerin sıklıkla tercih ettiği kombinlerin başında geliyor. Üzerinde eğlenceli ya da etkileyici baskıların bulunduğu tişört modelleri regular ya da slim fit kesim kot pantolon modelleri ile buluşuyor. Böylelikle gayet şık bir görünüm kazanan erkekler aynı zamanda konforlu bir gün geçiriyor. Üstelik baskılı tişört ve kot pantolon kombini sınırsız sayıda seçenek sunmayı başarıyor.

Şort - Tişört Kombini

Şort Tişört Kombini

Diz üstüne kadar uzanan şort modelleri ile tişört modellerinin buluşması, rahatlığından ödün vermek istemeyen erkeklerin öncelikli tercihi oluyor. Bu kombinin iş hayatı için çok uygun olmayabileceğini belirtelim. Ancak gündelik hayatında konfor maksimum düzeyde önem veren erkekler için harika bir seçenek olabilir. Bu kombin casual ya da spor stilde ayakkabı modelleri ile buluşabilir. Aynı zamanda şapka kullanımı ile şıklığınızı ön plana çıkarabilirsiniz.

Tişört Üzeri Gömlek - Kumaş Pantolon Kombini

Tişört Üzeri Gömlek - Kumaş Pantolon Kombini

Sizler için kombin önerileri hazırlarken klasik giyim tarzına sahip olan erkekleri unutmadık. Kumaş pantolon modelleri ile tişört modelleri ne bir arada kullanabilir ve üzerine de kareli ya da çizgili gömlek giyebilirsiniz. Gömleğin önünü açık bırakabilir ve şık bir kemer kullanabilirsiniz. Kemeriniz ile ayakkabınızın aynı renkte olması durumunda göz alıcı bir şıklık yakalamanız de çok kolay olacak.

Kot Kapri - Tişört Kombini

Kot Kapri - Tişört Kombini

Yine spor giyim tarzına uygun bir görünüm sergileyen ve kot kumaştan hazırlanan kapri ile tişört modellerini de kolaylıkla buluşturabilirsiniz. Jean kullanımı artık başlı başına bir giyim tarzına dönüştüğü için bu tarzın temsilcileri yaz döneminde de tercihini kot kumaştan hazırlanan tasarımlardan yana kullanıyor. Zahmetsiz bir şekilde yakalamanızı sağlayacak olan, modaya ve trendlere uygun parçaları online sipariş sitemizden temin edebilirsiniz.

İndirimdekiler İndirimdekiler
Blog Son Eklenenler Blog Son Eklenenler
 • Erkek Gömlek Seçimi Nasıl Olmalı?
  Erkek Gömlek Seçimi Nasıl Olmalı?

  Vücudunuzun yapısına gelmeden önce her yapıda vücut için erkek gömleği seçmenin ortak noktalarına bir göz atalım:

 • Kısa Boyluların Desen Seçimi
  Kısa Boyluların Desen Seçimi

  Kısa boylu kadınlara yönelik kıyafet desen seçimi..

 • Dikdörtgen Vücut Tipi Çamaşır Seçimi
  Dikdörtgen Vücut Tipi Çamaşır Seçimi

  Dikdörtgen vücut tipi fazlalıkların ve vücut eğriliğinin olmadığı bir vücut tipidir. Adı üstünde dikdörtgen!

 • Elma Vücut Tipi Çamaşır Seçimi
  Elma Vücut Tipi Çamaşır Seçimi

  Gerçekten elmaya benzeyen bir vücut tipidir. Şöyle ki üst beden kalın, alt beden incedir. Yani üst ve alt beden arasında bir orantısızlık vardır.

 • Üçgen Vücut Tipi Çamaşır Seçimi
  Üçgen Vücut Tipi Çamaşır Seçimi

  Son yıllarda en çok sevilen ve olması istenilen vücut tipi üçgendir.

 • Kum Saati Vücut Tipi İç Çamaşır Seçimi
  Kum Saati Vücut Tipi İç Çamaşır Seçimi

  Kusursuza yakın diyebileceğimiz bir vücut tipidir. 90-60-90 diye tabir edilen vücut ölçülerine sahiptirler. Kum saati gibi bir vücutları olduğu için bedenleri 36-24-36 şeklindedir. İsminden de anlaşıldığı üzere adeta kum saati şeklinde diyebiliriz.

 • Kotta Renk Seçimi Nasıl Olmalı?
  Kotta Renk Seçimi Nasıl Olmalı?

  Günümüzde birden fazla renk seçeneğine sahip kot tarzı bulabilmek mümkün.

 • Kotta Bel Yüksekliği Nasıl Olmalı?
  Kotta Bel Yüksekliği Nasıl Olmalı?

  Kotunuzun bel yüksekliği görünümden daha fazla rahatlığınız adına önem taşımaktadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.