Erkek Giyim’de Kıyafet Seçimi Nasıl Olmalı?

28 Mayıs 2019
Erkek Giyim’de Kıyafet Seçimi Nasıl Olmalı?

Erkek kıyafet seçenekleri arasından tercih yaparken pek çok farklı unsuru göz önünde bulundurabilirsiniz. Dikkate alabileceğiniz unsurlar arasında elbette renk uyumu da bulunuyor. Olabildiğince birbiriyle uyumlu  renge sahip olan kıyafetleri tercih ederseniz ortaya çok daha şık bir görünüm çıkabilir. Bununla birlikte kombin hazırlamanız daha kolay olacaktır ve daha kısa sürede gardırobunuzda birbiriyle uyumlu kıyafetleri tespit edebilirsiniz.

Kıyafet seçimi yaparken  tasarımların beden ölçünüze uygun olmasına dikkat etmelisiniz.  Üzerinize küçük gelen ya da büyük gelen bir kıyafet son derece nahoş bir duruş sergilemenize sebebiyet verir.  Bu durumu dikkate alarak vücut ölçülerine uygun olan kıyafetleri tercih etmeye her daim özen gösterin.  Genellikle aynı tarzı kıyafetler  satın almak yerine farklı parçaları da gardırobunuza kazandırmanızda fayda olacak.  Bu sayede çok daha fazla sayıda kombin seçeneğine sahip olabilirsiniz.

Elbette seçtiğiniz modellerin modaya ve trendlere uygun olması da gerekiyor. Demode bir görünüm sergilemek adına hangi adreslerden alışveriş yaptığınıza dikkat etmelisiniz. Sadece modaya ve trendlere uygun tasarımları beğeniye sunulan internet sitelerini tercih etmeniz durumunda modelleri çok daha rahat bir şekilde inceleyebilirsiniz.  Seçtiğiniz kıyafetlerin proporsiyonunuza uygun olması da önem taşıyor.  Özellikle kısa boylu erkeklerin boyunu daha uzun gösteren kıyafet seçeneklerine yönelmesi ideal bir tercih olabilir.

Erkekler genellikle aksesuar kullanımına çok fazla yer vermek istemiyor.  Oysa aksesuarlar şıklığının tamamlayıcısıdır.  Kemer, pantolon askısı, şapka, fular gibi  aksesuarları kombinlerinize kazandırmanız durumunda ortaya çok daha etkileyici bir şıklık çıkabilir. Bu nedenle kıyafet seçiminizi yapmadan ardından bu kıyafetleri tamamlayacak olan aksesuarları da sepetinize eklemenizde fayda olacaktır. Sezona damgasını vuracak olan erkek giyim ürünleri ve en şık aksesuar modellerini sitemizde inceleyebilirsiniz. 

Online sipariş sitemizde sizler için hazırladığımız benzersiz koleksiyonlar incelemeniz için sizi bekliyor. Tamamı modaya ve trendlere uygun tasarımlardan oluşan bu koleksiyonlarda kendi tarzınıza uygun çok sayıda farklı kıyafet modelini bir arada bulabilirsiniz. Kalite ve uygun fiyat beklentisini fazlasıyla karşılayan tasarım seçeneklerini hemen mercek altına alın. Model ve renk seçenekleri azalmadan seçiminizi yapın!

İndirimdekiler İndirimdekiler
Blog Son Eklenenler Blog Son Eklenenler
 • Erkek Gömlek Seçimi Nasıl Olmalı?
  Erkek Gömlek Seçimi Nasıl Olmalı?

  Vücudunuzun yapısına gelmeden önce her yapıda vücut için erkek gömleği seçmenin ortak noktalarına bir göz atalım:

 • Kısa Boyluların Desen Seçimi
  Kısa Boyluların Desen Seçimi

  Kısa boylu kadınlara yönelik kıyafet desen seçimi..

 • Dikdörtgen Vücut Tipi Çamaşır Seçimi
  Dikdörtgen Vücut Tipi Çamaşır Seçimi

  Dikdörtgen vücut tipi fazlalıkların ve vücut eğriliğinin olmadığı bir vücut tipidir. Adı üstünde dikdörtgen!

 • Elma Vücut Tipi Çamaşır Seçimi
  Elma Vücut Tipi Çamaşır Seçimi

  Gerçekten elmaya benzeyen bir vücut tipidir. Şöyle ki üst beden kalın, alt beden incedir. Yani üst ve alt beden arasında bir orantısızlık vardır.

 • Üçgen Vücut Tipi Çamaşır Seçimi
  Üçgen Vücut Tipi Çamaşır Seçimi

  Son yıllarda en çok sevilen ve olması istenilen vücut tipi üçgendir.

 • Kum Saati Vücut Tipi İç Çamaşır Seçimi
  Kum Saati Vücut Tipi İç Çamaşır Seçimi

  Kusursuza yakın diyebileceğimiz bir vücut tipidir. 90-60-90 diye tabir edilen vücut ölçülerine sahiptirler. Kum saati gibi bir vücutları olduğu için bedenleri 36-24-36 şeklindedir. İsminden de anlaşıldığı üzere adeta kum saati şeklinde diyebiliriz.

 • Kotta Renk Seçimi Nasıl Olmalı?
  Kotta Renk Seçimi Nasıl Olmalı?

  Günümüzde birden fazla renk seçeneğine sahip kot tarzı bulabilmek mümkün.

 • Kotta Bel Yüksekliği Nasıl Olmalı?
  Kotta Bel Yüksekliği Nasıl Olmalı?

  Kotunuzun bel yüksekliği görünümden daha fazla rahatlığınız adına önem taşımaktadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.