Elbise Spor Ayakkabı Kombinleri

11 Ağustos 2020
Elbise Spor Ayakkabı Kombinleri

Gündelik kombinlerde, arkadaş gezmelerinde ve açık hava gezmelerinde tercih edilen spor ayakkabı modelleri, bazı özel durumlarda akşam yemekleri ve düğünlerde de kullanılır. Bu yemeğin yendiği ve düğünün yapıldığı mekan göz önünde bulundurulduğu zaman farklı tercihler yapılarak şıklığınızı tamamlayabilmeniz mümkündür.

Konforlu ve Şık Stiller

Spor ayakkabılarının sunduğu rahatlık ve konfor üst düzeyde olduğu için kadınlar elbise modelleriyle birlikte de spor ayakkabıları giymeyi sık sık tercih eder. Doğru kombinler yapıldığı zaman elbise modelini de vurgulayabileceğiniz spor ayakkabılar sayesinde girdiğiniz her ortamda şıklığınıza dikkat çekmeye başlayabilirsiniz.

Midi boy olan elbise modelleriyle birlikte spor ayakkabı giydiğiniz zaman stilettolara göre daha ilgi alternatif ve rahat bir duruş yakalayabilirsiniz. Elbise ile birlikte spor ayakkabısını bir arada kullanabilmek için spor tarz bir elbise seçmeniz gibi bir kural yok. Gündelik kullanıma uygun olan elbise modellerinin neredeyse tamamıyla spor ayakkabınızı kombinleyebilirsiniz.

Bahar aylarında daha fazla tercih edilen spor ayakkabı ve elbise kombinlerini oluşturabilmek için renk uyumluluğuna dikkat etmeniz gerekebilir. Ancak her kombinde olduğu gibi garanti tercihler yapmak isterseniz beyaz spor ayakkabıları tercih edebilirsiniz. Beyaz spor ayakkabı modelleri genellikle tüm elbise modelleriyle birlikte şık bir bütünlük yakalar.

Elbise ve Spor Ayakkabı Kombinlerinin Püf Noktaları

Aynı zamanda kullanacağınız aksesuarların da kombinleriniz ile bir bütünlük oluşturmasına özen göstermelisiniz. Spor ayakkabılarınız ile birlikte şık bir çanta da kullanırsanız elbisenizi ön plana çıkarmaya başlayabilirsiniz. Burada renk uyumluluğunu sağlayabilmek için zıt renklerden de yararlanabilirsiniz. Siyah ve beyaz gibi birbirine zıt olan renkler sayesinde son derece uyumlu kombinler oluşturabilirsiniz.

Çizgili elbiseler genellikle alternatif seçenekler arayanların tercih ettiği elbise modelleri arasındadır. Bu elbise modellerini beyaz dışındaki farklı renklere sahip alternatif spor ayakkabı modelleriyle de kombinleyebilirsiniz. Özel gün ve geceleriniz için ise daha koyu renklerden tasarlanan spor ayakkabıları tercih edebilirsiniz. Gireceğiniz ortamın durumuna göre seçimler yaparsanız her zaman daha avantajlı olursunuz. Spor ayakkabıların rahatlığını şık ve rahat elbiseler ile birlikte kullanarak hayal ettiğiniz kombinleri en başarılı şekilde ortaya çıkarmaya başlayabilirsiniz.

https://www.markapia.com/kadin-elbise

İndirimdekiler İndirimdekiler
Blog Son Eklenenler Blog Son Eklenenler
 • Erkek Gömlek Seçimi Nasıl Olmalı?
  Erkek Gömlek Seçimi Nasıl Olmalı?

  Vücudunuzun yapısına gelmeden önce her yapıda vücut için erkek gömleği seçmenin ortak noktalarına bir göz atalım:

 • Kısa Boyluların Desen Seçimi
  Kısa Boyluların Desen Seçimi

  Kısa boylu kadınlara yönelik kıyafet desen seçimi..

 • Dikdörtgen Vücut Tipi Çamaşır Seçimi
  Dikdörtgen Vücut Tipi Çamaşır Seçimi

  Dikdörtgen vücut tipi fazlalıkların ve vücut eğriliğinin olmadığı bir vücut tipidir. Adı üstünde dikdörtgen!

 • Elma Vücut Tipi Çamaşır Seçimi
  Elma Vücut Tipi Çamaşır Seçimi

  Gerçekten elmaya benzeyen bir vücut tipidir. Şöyle ki üst beden kalın, alt beden incedir. Yani üst ve alt beden arasında bir orantısızlık vardır.

 • Üçgen Vücut Tipi Çamaşır Seçimi
  Üçgen Vücut Tipi Çamaşır Seçimi

  Son yıllarda en çok sevilen ve olması istenilen vücut tipi üçgendir.

 • Kum Saati Vücut Tipi İç Çamaşır Seçimi
  Kum Saati Vücut Tipi İç Çamaşır Seçimi

  Kusursuza yakın diyebileceğimiz bir vücut tipidir. 90-60-90 diye tabir edilen vücut ölçülerine sahiptirler. Kum saati gibi bir vücutları olduğu için bedenleri 36-24-36 şeklindedir. İsminden de anlaşıldığı üzere adeta kum saati şeklinde diyebiliriz.

 • Kotta Renk Seçimi Nasıl Olmalı?
  Kotta Renk Seçimi Nasıl Olmalı?

  Günümüzde birden fazla renk seçeneğine sahip kot tarzı bulabilmek mümkün.

 • Kotta Bel Yüksekliği Nasıl Olmalı?
  Kotta Bel Yüksekliği Nasıl Olmalı?

  Kotunuzun bel yüksekliği görünümden daha fazla rahatlığınız adına önem taşımaktadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.