Düğünde Giyilecek Erkek Kombinleri

22 Mayıs 2020
Düğünde Giyilecek Erkek Kombinleri

Düğünler herkesin adeta şıklık yarışına girdiği ortamlar olunca erkekler de bu yarışta ‘ben de varım’ diyor! Düğünlere en şık halinizle katılmak istiyorsanız sizin için bazı önerilerimiz olacak. Hazır mısınız?

Erkek Yaz Düğün Kombinleri

Erkek Yaz Düğün Kombinleri

Beyaz ya da krem rengi gibi açık renk tonları yaz döneminde kurtarıcı olabiliyor. Ancak düğüne beyaz bir kıyafet ile gitmek hem erkekler hem de kadınlar için doğru bir fikir olmaz. Çünkü gelinden ya da damattan rol çalmak anlamına gelir. Bu yüzden kombinlerinizi hazırlarken açık ve koyu renk kontrastı yakalamaya da özen göstermelisiniz. İnce bir gömlek ve yazlık bir ceket ile şık görünmeniz çok kolay olacak.

Yaz döneminde kravat ya da papyon kullanmak istemeyebilirsiniz. Ancak şıklığı yakalamak istiyorsanız cep mendili ya da kol düğmeleri gibi aksesuarları da göz ardı etmemelisiniz. Bu sayede kravat ya da papyon kullanmadan da şık görünmeniz mümkün olabilir. Modern stilde bir takım elbise seçimi de yapabilirsiniz. Keten ceketler ise yaz düğünlerinde şıklığına düşkün erkeklerin favorisi oluyor.

Erkek Kış Düğün Kombinleri

Erkek Kış Düğün Kombinleri

Lacivert, siyah ve gri kış düğünlerinde erkeklerin gönül rahatlığı ile tercih edebilecekleri renkler oluyor. Kış düğünlerinde kimi zaman smokin giyme zorunluluğu da olabilir. Bu nedenle aldığınız davetiyeyi mutlaka okuyun. Böylece kıyafet seçimine dair bir zorunluluk olup olmadığını da görmüş olursunuz. Elbette kış düğünlerinde de takım elbise olmazsa olmazlardan biridir.

Şık bir kaşkol kullanarak etkileyici ve çarpıcı bir görünüm yakalayabilirsiniz. Kemeriniz ile ayakkabınızın renginin aynı tonda olması da altın kurallardan biridir. Takım elbisede renk seçiminizi ten renginize göre yapabilirsiniz. Sarışın ya da buğday tenliyseniz açık yeşil ve mavi, esmerseniz açık toprak tonları, beyaz tenliyseniz lacivert ya da siyah sizin için en ideal renkler demektir.

Slim fit kesim takım elbiseler son dönemin modasına adeta damgasını vuruyor. Bu nedenle düğünlerde de tercihinizi slim fit kesim takım elbiselerden yana kullanabilirsiniz. Unutmayın, sadece bir kol saati bile olduğunuzdan daha şık görünmenizi sağlar. Sadece aksesuarların kıyafetleriniz ile uyumlu olmasına özen göstermeniz yeterlidir.

İndirimdekiler İndirimdekiler
Blog Son Eklenenler Blog Son Eklenenler
 • Denim Ceketler ile Zamansız Şıklığı Yakalayın!
  Denim Ceketler ile Zamansız Şıklığı Yakalayın!

  Marilyn Monroe'dan Madonna'ya denim ceketler kadın modası için havalı, klasik ve çekici bir tarzı ifade eder. Denim efsanesi 1880’lerde Lives’ın kurucusu Levi Straouss tarafından yaratılan kot pantolonlarla başladı.

 • Trend İspanyol Paça Pantolonlar Geri Dönüyor!
  Trend İspanyol Paça Pantolonlar Geri Dönüyor!

  Kültürel ve müzikal ikonların bir zamanlar özgürlüğü temsil etmek için giydikleri İspanyol paça tarzındaki pantolonlar son yıllarda yeniden moda oldu.

 • Erkek Gömlek Seçimi Nasıl Olmalı?
  Erkek Gömlek Seçimi Nasıl Olmalı?

  Vücudunuzun yapısına gelmeden önce her yapıda vücut için erkek gömleği seçmenin ortak noktalarına bir göz atalım:

 • Kısa Boyluların Desen Seçimi
  Kısa Boyluların Desen Seçimi

  Kısa boylu kadınlara yönelik kıyafet desen seçimi..

 • Dikdörtgen Vücut Tipi Çamaşır Seçimi
  Dikdörtgen Vücut Tipi Çamaşır Seçimi

  Dikdörtgen vücut tipi fazlalıkların ve vücut eğriliğinin olmadığı bir vücut tipidir. Adı üstünde dikdörtgen!

 • Elma Vücut Tipi Çamaşır Seçimi
  Elma Vücut Tipi Çamaşır Seçimi

  Gerçekten elmaya benzeyen bir vücut tipidir. Şöyle ki üst beden kalın, alt beden incedir. Yani üst ve alt beden arasında bir orantısızlık vardır.

 • Üçgen Vücut Tipi Çamaşır Seçimi
  Üçgen Vücut Tipi Çamaşır Seçimi

  Son yıllarda en çok sevilen ve olması istenilen vücut tipi üçgendir.

 • Kum Saati Vücut Tipi İç Çamaşır Seçimi
  Kum Saati Vücut Tipi İç Çamaşır Seçimi

  Kusursuza yakın diyebileceğimiz bir vücut tipidir. 90-60-90 diye tabir edilen vücut ölçülerine sahiptirler. Kum saati gibi bir vücutları olduğu için bedenleri 36-24-36 şeklindedir. İsminden de anlaşıldığı üzere adeta kum saati şeklinde diyebiliriz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.