Düğünde Giyilecek Erkek Kombinleri

Düğünde Giyilecek Erkek Kombinleri

Düğünler herkesin adeta şıklık yarışına girdiği ortamlar olunca erkekler de bu yarışta ‘ben de varım’ diyor! Düğünlere en şık halinizle katılmak istiyorsanız sizin için bazı önerilerimiz olacak. Hazır mısınız?

Erkek Yaz Düğün Kombinleri

Erkek Yaz Düğün Kombinleri

Beyaz ya da krem rengi gibi açık renk tonları yaz döneminde kurtarıcı olabiliyor. Ancak düğüne beyaz bir kıyafet ile gitmek hem erkekler hem de kadınlar için doğru bir fikir olmaz. Çünkü gelinden ya da damattan rol çalmak anlamına gelir. Bu yüzden kombinlerinizi hazırlarken açık ve koyu renk kontrastı yakalamaya da özen göstermelisiniz. İnce bir gömlek ve yazlık bir ceket ile şık görünmeniz çok kolay olacak.

Yaz döneminde kravat ya da papyon kullanmak istemeyebilirsiniz. Ancak şıklığı yakalamak istiyorsanız cep mendili ya da kol düğmeleri gibi aksesuarları da göz ardı etmemelisiniz. Bu sayede kravat ya da papyon kullanmadan da şık görünmeniz mümkün olabilir. Modern stilde bir takım elbise seçimi de yapabilirsiniz. Keten ceketler ise yaz düğünlerinde şıklığına düşkün erkeklerin favorisi oluyor.

Erkek Kış Düğün Kombinleri

Erkek Kış Düğün Kombinleri

Lacivert, siyah ve gri kış düğünlerinde erkeklerin gönül rahatlığı ile tercih edebilecekleri renkler oluyor. Kış düğünlerinde kimi zaman smokin giyme zorunluluğu da olabilir. Bu nedenle aldığınız davetiyeyi mutlaka okuyun. Böylece kıyafet seçimine dair bir zorunluluk olup olmadığını da görmüş olursunuz. Elbette kış düğünlerinde de takım elbise olmazsa olmazlardan biridir.

Şık bir kaşkol kullanarak etkileyici ve çarpıcı bir görünüm yakalayabilirsiniz. Kemeriniz ile ayakkabınızın renginin aynı tonda olması da altın kurallardan biridir. Takım elbisede renk seçiminizi ten renginize göre yapabilirsiniz. Sarışın ya da buğday tenliyseniz açık yeşil ve mavi, esmerseniz açık toprak tonları, beyaz tenliyseniz lacivert ya da siyah sizin için en ideal renkler demektir.

Slim fit kesim takım elbiseler son dönemin modasına adeta damgasını vuruyor. Bu nedenle düğünlerde de tercihinizi slim fit kesim takım elbiselerden yana kullanabilirsiniz. Unutmayın, sadece bir kol saati bile olduğunuzdan daha şık görünmenizi sağlar. Sadece aksesuarların kıyafetleriniz ile uyumlu olmasına özen göstermeniz yeterlidir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.