Denim On Denim Modasına Ayak Uydur!

Denim On Denim Modasına Ayak Uydur!

En basit anlamıyla bu ifade kot üzerine kot giymeyi tanımlar. Bu trend aslında biraz buzda yürümek gibidir. Doğru denim on denim kombinleri harikalar yaratırken yanlış kombinle epey kötüdür. Hangi bayan denim modelleri nasıl birbiri ile kombinlenir mutlaka bilmelisiniz. Kot üzerine kot modasına yeni ayak uydurmaya başlıyorsanız herhangi bir moda hatasına düşmenizi engelleyecek tavsiyelerimizi değerlendirebilirsiniz:

1-Yeni Başlıyorsanız Renklerle Oynamayı Deneyin

Kot deyince elbette akla ilk mavi tonlar gelir. Denim on denin trend giyim rüzgarlarına tam olarak kapılmadan önce farklı renkler deneyebilirsiniz. Beyaz kot pantolon ve mavi renk kadın denim ceket ya da siyah kot pantolon ve mavi chambray gömlek gibi farklı kot tonlarını bir araya getirerek görünümü kolaylaştırabilirsiniz. Beyaz kadın denim kotla koyu renk yıkama chambray gömlek giyebilir kahverengi tonlarda botlarla kombini tamamlayabilirsiniz.

2- Denim On Denim Kombine Kot Aksesuar Eklemeyin

Gerçekten denim on denim kombinleri yaparken çok dikkatli olmalısınız. Kesinlikle denim jeans ve denim gölek ya da ceketleri denim aksesuarlarla tamamlamalısınız. Kot çanta, kot detaylı ayakkabı, kot şapka kâbus gibi bir kombine neden olabilir.

3- Vücudunuzu Güzel Göstermek İçin Denim Gölgeler Kullanın

Denim on denim modasında kuralları bilmek işinize yarayacaktır. Koyu denim tonlar vücudu daha ince gösterirken açık denim tonlar vücudun belli yerlerini vurgulayabilir. Yani koyu bir denim kadın jean ile açık renk ceket kombini orantılı olacaktır. Renk tonlarının birbirini kırması hoş geçişler yaratır. Kadın yüksek bel jean üzerine beyaz tişört ve hafif yıkama kot ceket kombinini stil kombinler arasında değerlendirebilirsiniz.

4-Baştan Sona Aynı Tonda Denim Giymeyin

Baştan sona aynı tonda kot giymek kesinlikle denim kadın modası için bir hatadır. Mükemmel parçaları farklı renk tonlarında eşleştirebilirsiniz. Genç giyim tarzında öne çıkan Kot tulum bu kuralın dışında kalıyor. Kot tulum üzerine aynı tonda crop denim ceket giyebilirsiniz. Ancak risk almaya başlamadan önce renk tonları, eskitme ve yıkama görünüm gibi geçişler yapabilirsiniz.

5-Yırtık Detayları Tercih Edin

Aşırıya kaçmadan kot pantolonda, cekette yırtık detaylar kullanabilirsiniz. Örneğin, siyah kadın denim pantolon ile yırtık detayları olan kot ceket tercih edebilirsiniz. Ancak her iki parçada da yırtık olması hoş olmaz. Yüksek bel mom jean ile hafif yırtık detayları olan bir kot gömlek giyebilirsiniz ya da dar bir siyah kot ile oversize yırtık kot ceket kombini yapabilirsiniz.

6- Kovboy Tarzından Uzak Durun

Kot üzerine kot deyince aklınıza kovboy tarzı gelebilir. Denim on denim trendi kovboy tarzıyla pek de iyi görünmez. Yani bir karikatür gibi görünebilirsiniz. Bu nedenle kovboy şapkası, kovboy çizmesi gibi parçalarla kesinlikle kombin yapmamalısınız.

7- Gösterişli Tarzlar Yakalayabileceğinizi Unutmayın

Kot üzerine kot her zaman sıradan olmak zorunda değildir. Kısa kot şortu topuklu zarif ayakkabılarla gösterişli hale getirebilirsiniz. Oversize denim ceket ile topuklu ayakkabı kombini de oldukça tarz bir örünüm yaratır.

İki Farklı Trenddi Bir Arada Kullanarak da Denim On Denim Modasına Uyun

Son dönemlerde kadınlar için kombin önerisi seçeneklerinde denim on denim tarzı ön plana çıkıyor. Eğer bu tarzı giyinecekseniz retro tarzı aynı anda deneyebilir başarılı bir görünüm elde edebilirsiniz. Örneğin, İspanyol paça pantolon büyük gözlükler hippi tarzı simgeler. İspanyol paça kot ile kot ceket giyecekseniz gömleğiniz farklı olmalı. Denim on denim tüm parçaların kot olmasıyla farklıdır. Kadın skinny jean modelleriyle hem crop hem de oversize ceketler giyebilirsiniz. Markapia olarak sayfalarımızda birbirinden şık ve kaliteli kot ürünlerine kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Kendi stilinizi ortaya çıkartacak parçaları detaylı şekilde inceleyerek cazip fiyatlara satın alabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.