Daha İnce Görünmek İçin Nasıl Giyinmeli?

Daha İnce Görünmek İçin Nasıl Giyinmeli?

Daha İnce Görünmek İçin Nasıl Giyinmeli?

Daha ince görünmek için nasıl giyineceğinizi ve fotoğraflarda kendinizi nasıl zayıf göstereceğinizi öğrenmenize yardımcı olacak ipuçları ve püf noktaları arıyorsanız, doğru yere geldiniz!

Belinizi Ön Plana Çıkarın

Daha ince görünmek için nasıl giyineceğinizi bilmek istiyorsanız, belinizi tanımlamanın yollarını bulmak harika bir ilk adımdır. Bu, tam olarak doğru yerlerde eğrileri olan bir kum saati figürünüz olduğu yanılsamasını yaratmanıza yardımcı olur.

Doğru Bedende Giysiler Giyin

Bedeninize göre daha küçük ya da büyük giysiler giymek sizi daha ince göstermez. Hacimli kıyafetlerin sizi olduğunuzdan daha büyük gösterme olasılığı daha yüksektir.

Doğru İç Çamaşırları Seçin

Sizi daha ince gösterecek kıyafetler bulmak söz konusu olduğunda, iç çamaşırlarınız da en az kıyafetiniz kadar önemlidir. Dar sütyenler dikkati sırt yağlarına çeker. Düzgün bir şekilde oturmak için zaman ayırın ve külotunuzu tamamen çıkarmaktan korkmayın.

Yuvarlak Ayakkabılardan Kaçının

Sevimli görünseler de yuvarlak burunlu ayakkabılar bacaklarınızı kısa ve bodur gösterir. Bacaklarınızı uzatmaya yardımcı olduğu ve gerçekte olduğundan daha uzun olduğu yanılsamasını verdiği için sivri burunlu ayakkabıları tercih edin.

Skinny Jean Pantolonlarla Topuklu Ayakkabılar Giyin

Skinny jean pantolonların hayranıysanız ancak bacaklarınızın genişliği konusunda kendinizi rahat hissediyorsanız, ne pahasına olursa olsun düz ve parmak arası terliklerden kaçının. Kotunuzun ayak bileği uzunluğunda olmasını sağlayarak ve seksi bir çift sivri burunlu topuklu ayakkabıyla eşleştirerek bacaklarınızın daha uzun görünmesini sağlayabilirsiniz.

Tek Renk Giyin

2 uyumlu renkte ve/veya baskıda giyindiğinizde, gözler doğal olarak ikisinin birleştiği, tipik olarak bel bölgeniz olan bölgeye çekilir. Doğal bir kum saati figürünüz varsa bu iyi bir şey olabilir. Ancak tek renk giyinmek, tek ve geniş bir görünüm yaratarak vücudunuzu uzatmanın basit bir yoludur.

Uzun Dış Giyim Tercih Edin

Daha serin bir iklimde yaşıyorsanız ve görünümünüze gereksiz hacim eklemeden sıcak kalmanın yollarını bulmak istiyorsanız, uzun ve geniş dış giyim, çerçevenizi uzatmaya yardımcı olacaktır. Dar kot pantolon ve sivri burunlu topuklu ayakkabılar veya botlarla eşleştirin ve ceketinizi açık bırakın ya da gerçekten toplamanız gerektiğinde daha güzel bir görünüm için beli sıkın.

Dikey Çizgili Giysiler Giyin

Yatay çizgilerin bizi daha geniş gösterebileceği bir sır değildir. Ancak bu, çizgilerden tamamen kaçınmanız gerektiği anlamına gelmez. Onları giyerken biraz daha stratejik olmanız gerekiyor. Çizgilerin öne çıkma eğiliminde olduğunu unutmayın, bu nedenle nasıl daha ince görüneceğinizi bulmaya çalışıyorsanız, koyu renklerde daha küçük, dikey çizgileri tercih edin ve baştan aşağı aynı desende giyinmekten kaçının.

Pileli Etek Ve Elbiselerden Kaçının

Pileler doğru giyildiğinde seksi ve feminen olabilirken, ayrılmaya ve açılmaya başladıkları anda çerçevenize anında hacim kazandırırlar. Bundan kaçınmaya yardımcı olmak için yapabileceğiniz bazı şeyler vardır, ancak bu tekniklerin çoğu belinizi daha kalın gösterme potansiyeline sahiptir.

 

 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.