Bol Paça Pantolon Kombinleri

Bol Paça Pantolon Kombinleri

Bol paçalı pantolon modelleri alt giyim denildiği zaman akla gelen en rahat seçeneklerden birisi oluyor. İspanyol paça olarak da adlandırılan bu açalar stil sahibi duruşuyla görenleri büyülemeyi başarıyor. Dolabınızda yer alan bol paçalı pantolonları kombinlemeden önce ise bazı özel detaylara dikkat etmeniz gerekiyor.

Ofis Şıklığı

Bol paçalı pantolonlar ile ofis şıklığı elde etmek isterseniz kumaş bol paçalı bir pantolon tercih edebilir ve üzerine de şık bir bluz giyebilirsiniz. Dilerseniz üzerinize ceket yerine beyaz bir gömlek de giyebilirsiniz. Mevsim geçişlerinde bu kombin sayesinde rahat ve şık hissedebilirsiniz.

Çizgili Modeller

Boyuna çizgili olan kıyafetler sizleri olduğunuzdan daha uzun gösterebilecek etkiye sahiptir. Görünümünüzü bol paçalı olan modellerden tamamlarken aynı zamanda kalın tabanlı ayakkabıları da tercih ederek son derece dikkat çekici bir stil elde edebilirsiniz. Monokrom görüntüler ortaya çıkarırken bol paçalı olan pantolonlardan yararlanabilirsiniz.

Beyaz bir bol paçalı pantolonu yine beyaz bir üst ve çizmeler ile tamamlayabilirsiniz. Çabasız bir şıklık elde edebileceğiniz bu seçenekler sayesinde girdiğiniz her ortamda stiliniz ile dikkat çekmeye başlayabilirsiniz.

Deri Modeller

Deri tasarımlar da bol paçalı pantolonlarda sık sık kullanılıyor. Deri bol paçalı pantolonları en kolay ve şık şekilde kombinlemek isterseniz ince kumaşları tercih etmeniz yeterli oluyor. Risksiz kombinler için ise sade renkleri tercih edebilirsiniz.

Bohem Stiller

Bohem bir tarz yaratmak istiyorsanız mutlaka krem rengi ya da toprak rengi tonlarında bol paçalı pantolonlardan yararlanmalısınız. Bu pantolonları etnik desenli üstler ve aksesuarlar ile destekleyerek de başarılı stiller ortaya çıkarabilirsiniz. Bol paçalı pantolonlarınıza eşlik edebilecek dış giyim ürünleri arasında trençkot modelleri de bulunuyor. Krem renkli bir trençkotun tamamlayamayacağı çok az kombin yer alıyor. Zamansız ve kurtarıcı bir parça olan trençkotlar ile bol paçalı pantolonlarınızı hiç düşünmeden kombinlemeye başlayabilirsiniz.

Düz ve desensiz olarak tasarlanan bol paçalı pantolonların desenli olanları da kombinlerinizde kullanabilirsiniz. Desenler arasında ekose, puantiye ve pötikare gibi farklı seçenekler bulunuyor. Bu seçenekleri tercih edeceğiniz zaman diğer parçaları daha sade seçmeniz yeterli oluyor.

https://www.markapia.com/kadin-pantolon

https://www.markapia.com/erkek-pantolon

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.