Bol Paça Pantolon Kombinleri

10 Ağustos 2020
Bol Paça Pantolon Kombinleri

Bol paçalı pantolon modelleri alt giyim denildiği zaman akla gelen en rahat seçeneklerden birisi oluyor. İspanyol paça olarak da adlandırılan bu açalar stil sahibi duruşuyla görenleri büyülemeyi başarıyor. Dolabınızda yer alan bol paçalı pantolonları kombinlemeden önce ise bazı özel detaylara dikkat etmeniz gerekiyor.

Ofis Şıklığı

Bol paçalı pantolonlar ile ofis şıklığı elde etmek isterseniz kumaş bol paçalı bir pantolon tercih edebilir ve üzerine de şık bir bluz giyebilirsiniz. Dilerseniz üzerinize ceket yerine beyaz bir gömlek de giyebilirsiniz. Mevsim geçişlerinde bu kombin sayesinde rahat ve şık hissedebilirsiniz.

Çizgili Modeller

Boyuna çizgili olan kıyafetler sizleri olduğunuzdan daha uzun gösterebilecek etkiye sahiptir. Görünümünüzü bol paçalı olan modellerden tamamlarken aynı zamanda kalın tabanlı ayakkabıları da tercih ederek son derece dikkat çekici bir stil elde edebilirsiniz. Monokrom görüntüler ortaya çıkarırken bol paçalı olan pantolonlardan yararlanabilirsiniz.

Beyaz bir bol paçalı pantolonu yine beyaz bir üst ve çizmeler ile tamamlayabilirsiniz. Çabasız bir şıklık elde edebileceğiniz bu seçenekler sayesinde girdiğiniz her ortamda stiliniz ile dikkat çekmeye başlayabilirsiniz.

Deri Modeller

Deri tasarımlar da bol paçalı pantolonlarda sık sık kullanılıyor. Deri bol paçalı pantolonları en kolay ve şık şekilde kombinlemek isterseniz ince kumaşları tercih etmeniz yeterli oluyor. Risksiz kombinler için ise sade renkleri tercih edebilirsiniz.

Bohem Stiller

Bohem bir tarz yaratmak istiyorsanız mutlaka krem rengi ya da toprak rengi tonlarında bol paçalı pantolonlardan yararlanmalısınız. Bu pantolonları etnik desenli üstler ve aksesuarlar ile destekleyerek de başarılı stiller ortaya çıkarabilirsiniz. Bol paçalı pantolonlarınıza eşlik edebilecek dış giyim ürünleri arasında trençkot modelleri de bulunuyor. Krem renkli bir trençkotun tamamlayamayacağı çok az kombin yer alıyor. Zamansız ve kurtarıcı bir parça olan trençkotlar ile bol paçalı pantolonlarınızı hiç düşünmeden kombinlemeye başlayabilirsiniz.

Düz ve desensiz olarak tasarlanan bol paçalı pantolonların desenli olanları da kombinlerinizde kullanabilirsiniz. Desenler arasında ekose, puantiye ve pötikare gibi farklı seçenekler bulunuyor. Bu seçenekleri tercih edeceğiniz zaman diğer parçaları daha sade seçmeniz yeterli oluyor.

https://www.markapia.com/kadin-pantolon

https://www.markapia.com/erkek-pantolon

İndirimdekiler İndirimdekiler
Blog Son Eklenenler Blog Son Eklenenler
 • Erkek Gömlek Seçimi Nasıl Olmalı?
  Erkek Gömlek Seçimi Nasıl Olmalı?

  Vücudunuzun yapısına gelmeden önce her yapıda vücut için erkek gömleği seçmenin ortak noktalarına bir göz atalım:

 • Kısa Boyluların Desen Seçimi
  Kısa Boyluların Desen Seçimi

  Kısa boylu kadınlara yönelik kıyafet desen seçimi..

 • Dikdörtgen Vücut Tipi Çamaşır Seçimi
  Dikdörtgen Vücut Tipi Çamaşır Seçimi

  Dikdörtgen vücut tipi fazlalıkların ve vücut eğriliğinin olmadığı bir vücut tipidir. Adı üstünde dikdörtgen!

 • Elma Vücut Tipi Çamaşır Seçimi
  Elma Vücut Tipi Çamaşır Seçimi

  Gerçekten elmaya benzeyen bir vücut tipidir. Şöyle ki üst beden kalın, alt beden incedir. Yani üst ve alt beden arasında bir orantısızlık vardır.

 • Üçgen Vücut Tipi Çamaşır Seçimi
  Üçgen Vücut Tipi Çamaşır Seçimi

  Son yıllarda en çok sevilen ve olması istenilen vücut tipi üçgendir.

 • Kum Saati Vücut Tipi İç Çamaşır Seçimi
  Kum Saati Vücut Tipi İç Çamaşır Seçimi

  Kusursuza yakın diyebileceğimiz bir vücut tipidir. 90-60-90 diye tabir edilen vücut ölçülerine sahiptirler. Kum saati gibi bir vücutları olduğu için bedenleri 36-24-36 şeklindedir. İsminden de anlaşıldığı üzere adeta kum saati şeklinde diyebiliriz.

 • Kotta Renk Seçimi Nasıl Olmalı?
  Kotta Renk Seçimi Nasıl Olmalı?

  Günümüzde birden fazla renk seçeneğine sahip kot tarzı bulabilmek mümkün.

 • Kotta Bel Yüksekliği Nasıl Olmalı?
  Kotta Bel Yüksekliği Nasıl Olmalı?

  Kotunuzun bel yüksekliği görünümden daha fazla rahatlığınız adına önem taşımaktadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.