Blazer Ceket Nasıl Kombinlenir?

06 Nisan 2020
Blazer Ceket Nasıl Kombinlenir?

Blazer ceketler moda rüzgarlarına asla yenik düşmeyen ender kıyafetlerden biridir. Hem kadınlar hem de erkekler tarafından tercih edilen ve şıklığı yakalamanın da son derece kolay olduğu bu ceket modelleri ile birbirinden şık kombinlere imza atabilirsiniz. Sportif bir şıklık da yakalayabilirsiniz, klasik giyim tarzına da uyarlayabilirsiniz. Sonuç olarak blazer ceketlerin şıklığından her daim faydalanabilirsiniz. Peki, bu ceketler nasıl kombinlenir?

Kadın Blazer Ceket Nasıl Giyilir?

Jean modelleri bu ceket çeşitleri ile muhteşem bir uyum yakalıyor. Slim fit kesim kot pantolon çeşitleri ile blazer ceketleri rahatlıkla bir arada kullanabilirsiniz. İçerisinde de beyaz tişört ya da beyaz gömlek kullanabilirsiniz. Kumaş pantolonlar ile kombin yapmak isterseniz sadece renk uyumuna değil, kumaş uyumuna da dikkat etmeniz gerekiyor. Bu arada kombinlerinizi renkli şallar ya da spor ayakkabılar ile taçlandırmanız da mümkün olabilir.

Kalem etekler ve pileli mini etekler ile blazer ceketleri rahatlıkla buluşturabileceğinizi de belirtelim. Günlük hayatınızda kullanabileceğiniz bu şıklığı dilerseniz iş hayatınıza da taşıyabilirsiniz. Stiletto ayakkabılar ile daha feminen ve daha şık bir duruş da elde edebilirsiniz. Bu arada yaz döneminde şort modelleriyle de iddialı bir şıklık yakalamanızın mümkün olduğu bilgisini de aktaralım.

Erkek Blazer Ceket Nasıl Giyilir?

Erkekler için dizayn edilen blazer ceket modelleriyle de etkileyici bir şıklık elde edebilirsiniz. Şıklığına düşkün erkekler blazer ceketleri genellikle kot pantolonlar ile bir arada kullanıyor. Ancak elbette kumaş pantolonlarla da buluşturabilir ve böylelikle klasik giyim tarzına da uyarlayabilirsiniz. Genellikle erkekler de açık renk gömlek modelleri ile bir arada kullanarak blazer ceketlerin şıklığını taçlandırabiliyor. Metal düğmeler ve beraberinde armalar da blazer ceketlerin ön plana çıkmasını sağlayan detaylar arasında bulunuyor.

Modaya ve trendlere uygun olan blazer ceketler iş hayatında ve sosyal hayatta da rahatlıkla tercih edilebilir. Spor ayakkabılar erkekler için bu ceketlere dinamik bir görünüm kazandırmanın yollarından biri oluyor. En şık ve en trend blazer ceketleri herkesten önce temin ederek şıklığınızı taçlandırmak isterseniz online sipariş sitemize tıklayın. Hayran kalacağınız modeller sizi bekliyor.

İndirimdekiler İndirimdekiler
Blog Son Eklenenler Blog Son Eklenenler
 • Erkek Gömlek Seçimi Nasıl Olmalı?
  Erkek Gömlek Seçimi Nasıl Olmalı?

  Vücudunuzun yapısına gelmeden önce her yapıda vücut için erkek gömleği seçmenin ortak noktalarına bir göz atalım:

 • Kısa Boyluların Desen Seçimi
  Kısa Boyluların Desen Seçimi

  Kısa boylu kadınlara yönelik kıyafet desen seçimi..

 • Dikdörtgen Vücut Tipi Çamaşır Seçimi
  Dikdörtgen Vücut Tipi Çamaşır Seçimi

  Dikdörtgen vücut tipi fazlalıkların ve vücut eğriliğinin olmadığı bir vücut tipidir. Adı üstünde dikdörtgen!

 • Elma Vücut Tipi Çamaşır Seçimi
  Elma Vücut Tipi Çamaşır Seçimi

  Gerçekten elmaya benzeyen bir vücut tipidir. Şöyle ki üst beden kalın, alt beden incedir. Yani üst ve alt beden arasında bir orantısızlık vardır.

 • Üçgen Vücut Tipi Çamaşır Seçimi
  Üçgen Vücut Tipi Çamaşır Seçimi

  Son yıllarda en çok sevilen ve olması istenilen vücut tipi üçgendir.

 • Kum Saati Vücut Tipi İç Çamaşır Seçimi
  Kum Saati Vücut Tipi İç Çamaşır Seçimi

  Kusursuza yakın diyebileceğimiz bir vücut tipidir. 90-60-90 diye tabir edilen vücut ölçülerine sahiptirler. Kum saati gibi bir vücutları olduğu için bedenleri 36-24-36 şeklindedir. İsminden de anlaşıldığı üzere adeta kum saati şeklinde diyebiliriz.

 • Kotta Renk Seçimi Nasıl Olmalı?
  Kotta Renk Seçimi Nasıl Olmalı?

  Günümüzde birden fazla renk seçeneğine sahip kot tarzı bulabilmek mümkün.

 • Kotta Bel Yüksekliği Nasıl Olmalı?
  Kotta Bel Yüksekliği Nasıl Olmalı?

  Kotunuzun bel yüksekliği görünümden daha fazla rahatlığınız adına önem taşımaktadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.