2020 Yaz Erkek Giyim Modası

18 Ağustos 2020
2020 Yaz Erkek Giyim Modası

2020 yaz erkek giyim modası içerisinde capcanlı renkler sizlerle birlikte olacak. Sokak modasının ana akımlara girdiği bu dönemde önce çıkan bazı trendler sayesinde sizler de stilinizi bir üst noktaya taşıyabilirsiniz.

Çim Yeşili

Botanik bahçelerinin parçası gibi duran ve tropik esintiler taşıyan canlı yeşil renkli tişörtlerden pantolonlara kadar yeni sezonda bu tür tasarımlara sık sık denk gelebilirsiniz. Yeşilin parlak tonu olan bu rengi jean veya sütlü kahve tonlarındaki bir pantolon modeliyle birlikte kombinleyebilirsiniz.

Pembe

Pembenin en sıcak ve tatlı tonları 2020 yılında erkeklerin vazgeçilmezi olacak. Tatlı bir pembe tonu olan sıcak pembe rengini bahar aylarında buz mavisi gömleğiniz ile birlikte kullanabilirsiniz.

Sarı

Hardal sarısının biraz daha canlı bir tonu bu yıl moda olacak. Havaların ısınmasıyla birlikte stilinize canlılık katmak isteyenlerdenseniz sizler de hardal sarısına benzeyen renkleri stillerinizde bol bol kullanabilirsiniz. Tütün rengi ve denim mavisiyle eşsiz bir uyum yakalayan bu sarı rengini polo yaka tişörtlerde de sık sık tercih edebilirsiniz.

Leylak

Geçtiğimiz yılın ilkbahar yaz modasında kendisini belli eden lila rengi yeni sezonda da erkeklerin ilk tercihleri arasında yer alacak gibi gözüküyor. Açık ve mint yeşiline alternatif olarak ortaya çıkan bu rengi ince V yakalı kazakların içerisinde gömlek olarak kullanabilirsiniz. Koyu mavi tonlardaki bir jean pantolon ile de stilinizi tamamlayabilirsiniz.

Monokrom Stiller

Yeni sezonda krem, taba ve gri gibi renkler bol bol kullanılacak. Takım elbise modelleri içerisinde de sık sık bu renklere denk gelebilirsiniz. Siyah, füme ve lacivert gibi koyu renk takımlarınızı bahar aylarının gelişiyle birlikte dolabınıza kaldırıp açık renk parçalarına bir şans tanıyabilirsiniz. Zamansız renkler arasında bulunan bu renkler ile tepeden tırnağa farklı bir stil oluşturabilmenin ayrıcalığını yaşayabilirsiniz.

2020 modası kadınlarınki kadar renkli ve cesur gözüküyor. Kadınların vazgeçilmezi olan leopar desenler de artık erkeklerin dünyasına giriyor. Ünlü moda tasarımcıları tarafından tasarlanan rengarenk desenler ile son derece renkli bir yıl geçecek gibi gözüküyor.

İndirimdekiler İndirimdekiler
Blog Son Eklenenler Blog Son Eklenenler
 • Erkek Gömlek Seçimi Nasıl Olmalı?
  Erkek Gömlek Seçimi Nasıl Olmalı?

  Vücudunuzun yapısına gelmeden önce her yapıda vücut için erkek gömleği seçmenin ortak noktalarına bir göz atalım:

 • Kısa Boyluların Desen Seçimi
  Kısa Boyluların Desen Seçimi

  Kısa boylu kadınlara yönelik kıyafet desen seçimi..

 • Dikdörtgen Vücut Tipi Çamaşır Seçimi
  Dikdörtgen Vücut Tipi Çamaşır Seçimi

  Dikdörtgen vücut tipi fazlalıkların ve vücut eğriliğinin olmadığı bir vücut tipidir. Adı üstünde dikdörtgen!

 • Elma Vücut Tipi Çamaşır Seçimi
  Elma Vücut Tipi Çamaşır Seçimi

  Gerçekten elmaya benzeyen bir vücut tipidir. Şöyle ki üst beden kalın, alt beden incedir. Yani üst ve alt beden arasında bir orantısızlık vardır.

 • Üçgen Vücut Tipi Çamaşır Seçimi
  Üçgen Vücut Tipi Çamaşır Seçimi

  Son yıllarda en çok sevilen ve olması istenilen vücut tipi üçgendir.

 • Kum Saati Vücut Tipi İç Çamaşır Seçimi
  Kum Saati Vücut Tipi İç Çamaşır Seçimi

  Kusursuza yakın diyebileceğimiz bir vücut tipidir. 90-60-90 diye tabir edilen vücut ölçülerine sahiptirler. Kum saati gibi bir vücutları olduğu için bedenleri 36-24-36 şeklindedir. İsminden de anlaşıldığı üzere adeta kum saati şeklinde diyebiliriz.

 • Kotta Renk Seçimi Nasıl Olmalı?
  Kotta Renk Seçimi Nasıl Olmalı?

  Günümüzde birden fazla renk seçeneğine sahip kot tarzı bulabilmek mümkün.

 • Kotta Bel Yüksekliği Nasıl Olmalı?
  Kotta Bel Yüksekliği Nasıl Olmalı?

  Kotunuzun bel yüksekliği görünümden daha fazla rahatlığınız adına önem taşımaktadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.