2020 İlkbahar Yaz Moda Trendleri

31 Mart 2020
2020 İlkbahar Yaz Moda Trendleri

Rotasını modadan asla ayırmayan kadınlar şimdiden 2020 ilkbahar / yaz trendlerini mercek altına almaya başladı. Acaba neler moda olacak ve neler gözden düşecek soruları ise bir bir yanıtını bulmaya başlıyor. Elbette trendlerin tamamı sizi memnun etmeyebilir çünkü size uygun olmayabilir. Ancak yine de moda kapsamında hayatımıza girmeyi başarmış olan trendler hakkında fikir sahibi olmakta fayda var.

Neon Renkler

Mevcut renklerin satürasyonu artıyor ve ortaya gerçekten çok çarpıcı olan tonlar çıkıyor. Bu yaz boyunca hatta sezonun sonunda bile neon renkleri sıklıkla görmeye şimdiden hazır olmanızda fayda var. Canlı renklere olabildiğince yer vermeye çalışın ve pastel tonlardan da bir o kadar uzak durun. Bu sayede modaya ve trendlere uygun kombinler hazırlamak sizin için çok kolay olacak.

Çizgiler Fora!

Geometrik desenler kimi zaman trend oluyor ve kısa zamanda da yerini farklı desenlere bırakıyor. Yeni sezonda ise çizgili kıyafetlerin altın çağını yaşamaya başlayacağını söyleyebiliriz. Bir anlamda 2020 yaz sezonunun çizgilerin sezonu olacağını da belirtmek mümkün! Yeni sezonun trendleri arasında en çok tercih edilen bu olacak. Çünkü kuşkusuz herkesin gardırobunda mutlaka birkaç farklı çizgili kıyafet bulunuyor.

Asimetrik Fırfırlar!

“Hem fırfır hem de asimetri mi” dediğinizi duyar gibiyiz. Ancak asimetrik fırfırların yeni sezona adeta damgasını vuracağı bilgisini aktaralım! Kıyafetlerin sadece bir bölümünde kullanılan fırfırların dağınık bir hat çizmesi tahmin edebileceğiniz gibi ortaya son derece dinamik bir görünümün çıkmasını sağlıyor. Tarzınıza dinamizm kazandırmayı düşünüyorsanız tam zamanı! Fırfırlı kıyafetleri hemen mercek altına almaya başlayın.

Şortlar Kısalıyor!

Hatta neredeyse Brazil kesim iç çamaşırına dönüşüyor da diyebiliriz. Şortların boyları yeni sezonda daha da kısalıyor. Bu kadar kısa şortları kullanmanın cesaret istediği aşikar ancak en azından tatil kombinlerinizde bu trendi tercih edebilirsiniz. Moda ikonlarına baktığımızda kısa şortların üzerine payetlerle süslenen ışıltılı kıyafetleri giydikleri göze çarpıyor. Bu bilgi belki size ilham verebilir ve yaratıcı kombinlere imza atabilirsiniz. Bu arada 2020 ilkbahar/yaz sezonu trendlerini yansıtan en şık parçaları elbette ki sitemizden temin edebilirsiniz.

İndirimdekiler İndirimdekiler
Blog Son Eklenenler Blog Son Eklenenler
 • Erkek Gömlek Seçimi Nasıl Olmalı?
  Erkek Gömlek Seçimi Nasıl Olmalı?

  Vücudunuzun yapısına gelmeden önce her yapıda vücut için erkek gömleği seçmenin ortak noktalarına bir göz atalım:

 • Kısa Boyluların Desen Seçimi
  Kısa Boyluların Desen Seçimi

  Kısa boylu kadınlara yönelik kıyafet desen seçimi..

 • Dikdörtgen Vücut Tipi Çamaşır Seçimi
  Dikdörtgen Vücut Tipi Çamaşır Seçimi

  Dikdörtgen vücut tipi fazlalıkların ve vücut eğriliğinin olmadığı bir vücut tipidir. Adı üstünde dikdörtgen!

 • Elma Vücut Tipi Çamaşır Seçimi
  Elma Vücut Tipi Çamaşır Seçimi

  Gerçekten elmaya benzeyen bir vücut tipidir. Şöyle ki üst beden kalın, alt beden incedir. Yani üst ve alt beden arasında bir orantısızlık vardır.

 • Üçgen Vücut Tipi Çamaşır Seçimi
  Üçgen Vücut Tipi Çamaşır Seçimi

  Son yıllarda en çok sevilen ve olması istenilen vücut tipi üçgendir.

 • Kum Saati Vücut Tipi İç Çamaşır Seçimi
  Kum Saati Vücut Tipi İç Çamaşır Seçimi

  Kusursuza yakın diyebileceğimiz bir vücut tipidir. 90-60-90 diye tabir edilen vücut ölçülerine sahiptirler. Kum saati gibi bir vücutları olduğu için bedenleri 36-24-36 şeklindedir. İsminden de anlaşıldığı üzere adeta kum saati şeklinde diyebiliriz.

 • Kotta Renk Seçimi Nasıl Olmalı?
  Kotta Renk Seçimi Nasıl Olmalı?

  Günümüzde birden fazla renk seçeneğine sahip kot tarzı bulabilmek mümkün.

 • Kotta Bel Yüksekliği Nasıl Olmalı?
  Kotta Bel Yüksekliği Nasıl Olmalı?

  Kotunuzun bel yüksekliği görünümden daha fazla rahatlığınız adına önem taşımaktadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.